Пчеле прекинуле меч у Танзанији, сви бежали (видео)

Несвакидашње сцене виђене су у Танзанији на фудбалском мечу тамошњих клубова Џоунг Африканса и Иринге Јунајтеда.
танзанија

У највећем граду Дар ес Саламу на Ухуру стадиону, улетео је огроман рој пчела, због чега су се готово сви учесници двобоја побацали на тло.

Све се збило у 52. минуту утакмице и неки играчи побегли су са терена, док су други полегали, као и резервни играчи заједно са судијама, а мира није било ни међу публиком.

Рој се прво задржао на терену, па се потом преселио на трибине, да би после извесног времена напустио стадион.

Утакмица је ипак настављена, након прекида који је трајао осам минута.

Нису се сви играчи извукли без последица, након утакмице неки су пријавили више убода, али на сву срећу озбиљнијих последица није било.

Након што се утакмица наставила Џоунг Африканси стигли су и до четвртог гола, у 69. минуту за 4:0 коначног резултата.