Потиска лига: Дуел комшија домаћину

Комшијско надигравање у празничној атмосфери на Ускрс, у присуству више публике него обично, протекло је коректно, уз више иницијативе и надмоћности домаћина из Банатског Аранђелова.
fudbal

Вођство је уследило неочекивано већ у 6.минуту, из центаршута који је упутио Марио Сингер, лопта је у необичном ефеу изненадила голмана гостију Бицока и завршила у мрежи.  Други погодак плод је прелепе акције и дуплог паса Сингера и Марка Маркија, коју је ефектно завршио Марки.

М. Митровић

Славија – Тромеђа 2:0 (2:0)

БАНАТСКО АРАНЂЕЛОВО: Игралиште Славије, гледалаца 100. Судија: М. Бојић (Падеј). Стрелци: Сингер у 6. и Марки у 33.минуту. Жути картон: Сингер (Славија).

СЛАВИЈА: Арсенов, Агоштон, Сабо, Кијац, М. Елезовић (Д. Војнић), Б. Војнић, И. Хусак, Малуцков, Марки (Димовић), Сингер, Божин (Какаш).

ТРОМЕЂА: Бицок, К. Домонкош, Т. Пап, Д. Пап, Калман, Михок Куцора (Андор Пап), Тури (Фехер), Хомоља, Омаљев (Ђемант), Вамош, Атила Пап.

СРПСКИ КРСТУР: Јединство – АФК (Ада) 1:0, ОСТОЈИЋЕВО: Слога – Тиса (Падеј) 3:2, ПОДЛОКАЊ: Хајдук – Торњош 2.0, БАНАТСКО АРАНЂЕЛОВО: Славија – Тромеђа (Мајдан) 2:0, ЂАЛА: Граничар – Шампион (Ором) 0:2, МАРТОНОШ: Јединство – Чока 2:3. Слободан је био Хоргош.