Преокрет Звезде у финишу за победу против Спартака

СУБОТИЦА: Фудбалери Црвене звезде победили су вечерас Спартак 2:1 (0:1) у Суботици у 23. колу Суперлиге Србије.
Mateo Garsija Foto: FK Crvena zvezda
Изабраници Дејана Станковића губили су до 81. минута, јер је Спартак од 36. минута водио голом Николе Фуртуле, а онда су за седам минута постигли два гола и однели три бода из Суботице.

Стрелци за црвено-беле били су Мирко Иванић у 81. и Секу Саного у 88. минуту.

Звезда тренутно има 60 бодова уз један меч мање и држи прву позицију на табели, док је Спартак са 37 бодова на петом месту.

Резултати 23. кола: Чукарички - Златибор 2:0, Младост - Војводина 1:1, Напредак - Инђија 1:0, Партизан - Радник 3:0, Пролетер - Металац 1:2, Спартак - Црвена звезда 1:2.

Сутра: Јавор - Нови Пазар, Мачва - Раднички Ниш, ТСЦ - Бачка, Вождовац - Рад (15.00).

Табела: Црвена звезда 60, Партизан 56, Војводина 47, Чукарички 45, Спартак 37, Пролетер 36, ТСЦ 34, Радник 32, Металац 32, Раднички 31, Вождовац 29, Бачка 14.