СРЕМСКА ЛИГА Јадран - Љуково 3:1 (1:1)

borac, klenak

ГОЛУБИНЦИ: Игралиште Јадрана, гледалаца 400, судија Мијановић (Адашевци).Стрелци: Марковић у 1., М. Ојчиновић у 81.и Пекић у 90. за Јадран, а Тривковић у 30. минуту за Љуково. Жути картони: Раданов, М. Којчиновић (Јадран), Бошковић, Узелац (Љуково).Црвени картон: М. Којчиновић (Јадран).

ЈАДРАН: Секулић 8, Марковић 8, Малетић 8, Булатовић 8, Раденков 8, Шестовић 8 (Ј. Којчиновић 8), М. Наглић 8, Милаковичћ 8 (М. Којчиновић 7), Рајић 8, Пекић 8, Бранковић 8 (Драгутиновић 7).

ЉУКОВО: Милошевић 6, Грковић 6, Блануша 6, Бјељац 6 (Тркуља 6), Бошковић 6, Георгијев 6, Узелац 7, Арсић 7, Вученовић 6 (Стојановић), Макарић 7, Тривковић 7.

Лепа фудбалска престава, у којој је ипак победио бољи тим.У 47.главни судија Мијановић је за тренутак прекинуо меч. Малетић је отишао у публику и замолио своју девојку да се уда за њега.Она је пристала, а сусрет је после тога настављен.

Борац (К) - Борац (М) 2:1 (0:0)

КЛЕНАК: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Скакавац (Рума).Стрелци: Аћимовић у 54.и  Д. Илић у 77. за домаће, а Јовелић у 79. минуту за госте.

БОРАЦ (К): М. Илић 7, Аћимовић 7, М. Матић 7, Б.Самарџић 7, Д. Илић 7, В. Матић 7, П. Илић 7, Мирковић 7, Стојковић, Вујаклија 7, Нинковић 8.

БОРАЦ (М): Јандрић 6 (Кљајић), Жегарац 6, Дамјановић 7, Н. Вулетић 7, Жилић 6, Томшић 7, Ковачевић 6, Бјелић 7, Јовелић 7, Ерић 7, Аврамовић 7.

Кленчани су заслужено славили.Већ у првом полувремену могли су водити  са неколико голова разлике.Али, у листу стрелаца, тек у наставку уписали су се Аћимовић и Д. Илић, што је било довољно за победу.Јовелић је смањио резултат из шута са око 14 метара.

З. Перић

Железничар -Граничар (А) 5:2 (прекинуто у 46. минуту)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Стадион Доњих Петроваца, гледалаца 50, судија Мишкулин (Рума).Стрелци: Лукић у 11.и 16, Мрђа у 12.и Драганић у 35. и 37 .за Железничар, а Старчевић у 15. и 30. минуту за Граничар.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Милиновић, Кекић, Катарић, Костић, Марјановић, Драганић, Шпоња, Мрђа, Лукић, Милосављевић, Павловић.

ГРАНИЧАР: Томашевић, Н. Миљеновић, М. Мијановић, Скакавац, Симић, Старчевић, Кнежевић, Кончар.

Адашевчани, су, играли са само осам играча.У 46.минуту остали су са само шест, јер су се двојица повредила, па је сусрет према правилима у фудбалу одмах прекинут.

И. Ђумић

Рудар - ПСК Путинци 2:0 (прекинуто у 26. минуту)

ВРДНИК: Игралиште Рудара, гледалаца 100, судија Суyум (Инђија).Стрелци: Стојчић у 9. и Пожарев у 19. минуту.

РУДАР: Савић, Поповић, Д. Крстић, Пудар, Сантрач, Јовановић, Пекез, Стојчић, Марковић, Пожарев, Достанић.

ПСК ПУТИНЦИ: Милошевић, Радић, Боројевић, Васиљевић, Пешељ, Адамовић, Недимовић, Катић, Поповић, Дерета.

Гости су покварили дивно суботње поподне у Врднику.Напустили су игру већ у 26.минути, код резултата 2:0.

И. Сретић

Купиново - Слобода 0:6 (0:4)

КУПИНОВО: Игралиште Купинова, гледалаца 50, судија Николина Дивљак (Сремска Митровица).Стрелци: М. Мајсторовић у 11, Мркајић у 15, 42. и 64, Кубуровић у 29. и Кнежевић у 62. минуту. Жути картони: М. Мајсторовић, Јоргић (Слобода).

КУПИНОВО: Вукашиновић, Балог, Маyаревић, Марјановић, Н. Бошковић, Стајчић, Милијашевић, Гавриловић, Милутиновић, Будимчић, З. Јовановић.

СЛОБОДА: Радосављевић (Шљукић), Јоргић, М. Мајсторовић, Кордолуп, Кнежевић, П. Мајсторовић, Милић, Кубуровић, Мркајић, Јанковић, Радошевић.

У свих 90.минута игре гости су играли много боље и плод такве игре је и шест голова.

А. Јовичић

Полет - Словен 1:2 (1:0)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 30, судија Бошковић (Салаш Ноћајски).Стрелаци: Пољак у 2. за Полет, аСимић у 74. и 84. минуту за Словен.Црвенни картон: Милић (Полет).

ПОЛЕТ: Грковић 6, Милић 6, Пољак 6, Пејовић 6, Кнежевић 6, Бакић 6, Иваниш 6 (Срјемац 6), Старац 6 (Ковачевић 6), Јовић 6, Инђић 6, Делибос 6.

СЛОВЕН: Дер 7, Станић 6, Селаковић 6, Калајyић 6, Лукић 6, Батањски 6, Недић 6, Видовић 6, Адамовић 6, Симић 8, Топић 7.

Играчи Полета прокоцкали су победу. водили су,а онда је искључен Милић, домаћини су остали са десет играча, што је гостима дало сигнал да нападну и покушају да преокрену резултат.На крају су то и успели.Симић је био двоструку стрелац из израђених акција.

Б. Рађеновић

Будућност - Напредак (П) 3:2 (1:1)

САЛАШ НОЋАЈСКИ: Стадион Будућности, гледалаца 159, судија Билић (Моровић).Стрелци: Симовљевић у 44.и 84. и Рокса у 77. за Будућност, Ивковић у 3. и Јанковић у 49. минуту за Напредак. Жути картони: Рокса, Опарушић (Будућност), Ђилас (Напредак).

БУДУЋНОСТ: Јокић 8, Сретеновић 5 (Старчевић 8), Марјановић 7, Станић 8, Радосављевић 8, Јанковић 9, Јефтић 8, Рокса 8, Симовљевић 9, Симеуновић 8 (Матић 9), Опарушић 8.

НАПРЕДАК: Нешић 6, С. М. Јовановић 8, Ђилас 7, Кљајић 7, М. Ж. Јовановић 8, Ивковић 8, Јанковић 7, Скопљак 7 (Херцег), Василић 7, Врачев 7 (Савић), Пазарски 7.

Домаћини је славио минимално против одличног ривала из Попинаца. Гости су ипак први повели. Био је то ефектан гол Ивковића из волеј ударца с 16 метара.До краја полувремена Симовљевић је поравнао резултат. Одмах у наставку ново вођство гостију.Када су домаћини видели да ће гости можда однети и сва три бода, заиграли су своју игру, и стрелци Рокса и поново Сомовљевић су се протрудили да бодови ипак остану у Салашу Ноћајском.

М. Симић

Партизан - Доњи Петровци 4:0 (2:0)

ВИТОЈЕВЦИ: Стадион Партизана, гледалаца 150, судија Стојковић (Добринци).Стрелци: В. Петровић у 15, 33. и 60.и Пајић у 66. минуту. Жути картони: М. Радовић, Матијевић, Пајић (Партизан), Опарушић (Доњи Петровци).

ПАРТИЗАН: Стајчић -, Петковић 7, Трипић 8, Трумић 7, Алексић 7, Пајић 7 (Костић 7), В. Петровић 9, Г. Радовић 7, Матијевић 7 (Ранкић 7), М. Радовић 7, Д. Петровић 7 (Ђуровић 7).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Башић 8, Путица 6, Чалић 6 (Матић 6), Ружичић 6, Опарушић 6, Ољача 6, Тодоровић 6, Дамјановић 6 (Сладоја 6), Деврња 6,  Богуновић 7, Чворков 7.

Гости из Доњих Петроваца играли, су онолико, колико им, је домаћин, дозволио да игра. А, домаћини, иако су постигли четири гола, били су премоћни и да је ривал, примио још пет, шест голова било би премало.Други гол Владимира Петровића је био најлепши на утакмици.Био је снажан и прецизан шут с 16 метара.А лопта је погодила у саме рашље.

Н. Новаковић

КЛЕНАК: Борац - Борац (М) 2:1, САЛАШ НОЋАЈСКИ: Будућност -Напредак 3:2, ГОЛУБИНЦИ: Јадран - Љуково 3:1, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет -Словен 1:2, КУПИНОВО: Купиново - Слобода 0:6, ВРДНИК: Рудар - ПСК Путинци 2:0 (прекиниуто у 26.минуту), ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Железничар -Граничар (А) 5:2 (прекиинуто у 46.минуту), ВИТОЈЕВЦИ: Партизан - Доњи Петровци 4:0.