СРЕМСКА ЛИГА Кузминци у финишу до победе

Граничар - Фрушкогорац 3:1 (1:1)
fudbal lopta pix

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца преко 150, судија Ранковић (Јарак).Стрелци: Дарко Печеница у 39. и 76. и Шојић у 80. за Граничар, а Ђурђевић у 21. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Христов, Ристић (Граничар), Недић (Фрушкогорац).

ГРАНИЧАР: Христов 7, Митровић 7 (Шојић 8), Макивић 7 (Н. Симић 7), Дејан Печеница 7, Дарко Печеница 8, Врањковић 7, Совиљ 7, Стевић 7, Ристић 7, Недимовић 7 (Бојанић 7), Јанковић 7 (Стефановић 7).

ФРУШКОГОРАЦ: Радаковић 7, Босанчић 7, Грабић 7, Мијаиловић 7, Ђурђевић 7, Масларић 7, Н. Симић 7, М. Трнић 7, Ж. Ђорић 7, Пендо 7 (Ристић 7), Ивановић 7 (Б. Симић 7).

Гости из Манђелоса  играли су чврсто и организовано у одбрани и водили. А, домаћини су имали на крају више спортске среће и у самом финишу утакмице су преокренули резултат.

Б. Цветичанин

Партизан - Напредак (П) 3:1 (2:1)

ВИТОЈЕВЦИ: Игралиште Партизана, гледалаца 150, судија Шљепица(Нови Бановци). Стрелци: Бабић у 20, Радовић у 29. и Јањић у 60. за Партизан, а Тодоровић у 36. минуту за Напредак.

ПАРТИЗАН: Сабо 7, Петковић 7, Конц 7, Зејић 7, Марковић 7, Николић 7, Лукић 7, Радовић 7, Савић 7, Бабић 7, Јањић 7.

НАПРЕДАК: Д. Николић 7, Опачић 7, Антић 7, Миросављевић 7, Јакшић 7, Митровић 7, Тодоровић 7, Кламбура 6, Вукин 6, Радовановић 6, Спишић 7. Домаћини су славили. Мада су и гости у неким тренуцима били бољи ривал, али то није било довољно ни да се освоји бод.

М. Новаковић

Хајдук - Слога (В) 3:3 (2:0)

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште Хајдука, гледалаца 250, судија Неговановић (Сремка Митровица).Стрелци: Радовановић у 5. Леђанац у 31. и Грујичић у 84. за Хајдук, а Лошић у 47. и 56. и Достанић у 52.  минуту за Слогу.

ХАЈДУК: Томашевић 8, Мрђеновић 7, Леђанац 7, Бакајлић 7 (Прокопић 7), Грујичић 7, Добријевић 7, Кљајић 7 (Хрчек 7), Томшчић 7 (Миљковић 7), Дробац 7, Кантарyић 7, Перић 7, Радоваовић 7.

СЛОГА: Зукић 7, Мирковић 7, Кордолуп 7, Јошић 7, Поповић 7, Достанић 7 (Играчев 7), Стоисављевић 7, Станић 7 (Јолџић), Милекшић 7, Јоргић 7, Лошић 7.

Гости морају бити презадовољни коначним резултатом, јер су домаћи нападачи прокоцкали бар још три, четири шансе. Мада су и гости имали неке своје прилике. Рецимо голман домаћих Томашвић је код резултата 0:0 одбранио две изузетне прилике гостију. А, код резултата 2:3, опет је скинуо три шансе гостију.лабо.

А. Томашевић

Срем - Раднички (И) 2:0 (1:0)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, гледалаца 200, судија Галић (Сремска Митровица).Стрелци: Ленхард у 21. и Цветковић у 63. минуту. Црвении картон: Бајловић (Срем).

СРЕМ: Штампар 7, Аћимов 7, Стикић 7, Маричић 7, Цветковић 7 (Деврња), Штетић 7, Ленхард 7, Комазец 7, Бајловић 7, Стефановић 7 (Скандрић), Гмизић 7.

РАДНИЧКИ: Алексић 6, Стричевић 7, Вранић 7, Шкрбић 7, Топрек 7, Шевић 7, Лончар 7, Митровић 7, Ћирић 7, Богданов 6, Николић 6.

Виђена је веома лепа и занимљива утакмица. Ривали се нису штедели. А, домаћини су били бољи таман за два гола.

Ж. Јовановић

Будућност  - Борац (М) 12:0 (7:0)

САЛАШ НОЋАЈСКИ: Игралиште Будућности, гледалаца око 250, судија Н. Митровић (Добринци).Стрелци: Симовљевић у 3. и 41, Марко Петровић у 9, 51. и 55, Драгановић у 14, Пршић у 20, 30, 39. и 80, Јошић 69, Владисављевић у 88. минуту. Жути картони: (Будућност), (Борац).

БУДУЋНОСТ: Коплић 7, Радаковић 7, Радосављевић 7, Пршић 8, Симовљевић 7, Рого 7 (Ђукић), Драгановић 8, Милошевић 7 (Добо 7), Мартиновић 7 (Јошић 7), Јанковић 7 (Владисављевић 7), Марко Петровић 8 (Симеуновић 7).

БОРАЦ: Гвока 6 (Андрејић 5), Јосимовић 5 (Тодоровић 5), Божић 6, Бијелић 5 (Пријић 5), Миглинци 7, Симикић 6, Јовелић 5, Шарчевић 7, Савичевић 5, Ашћерић 5.

Мартинчани су најслабији ривал који је гостовао у Салашу Ноћајском.

М. Челиковић

Сремац - Хајдук (Б) 1:2 (0:1)

ВОЈКА: Игралиште Сремца, гледалаца 250, Чекичевић (Моровић). Стрелци: Илисић у 82. (из пенала) за Сремац,  Гајић у 28. и Матић у 79. минуту за Хајдук. Жути картони: Илисућ, Тошић, Б. Ранков (Сремац), М. Гавриловић, Турчиновић, Мандић (Хајдук).

СРЕМАЦ: Млинаревић 7, Тошић 7 (Тодоровић 7), Баловић 7, Цвијановић 7, Грујин 7 (Лазаревић), Чортановачки 7 (Алијагић 7), Илисић 8, Павковић 7, Коларов 7, Капуран 7, (Б. Ранков 7 (Цоневски).

ХАЈДУК: Опачић 7, М. Гавриловић 7, Турчиновић 7, Мандић 7, Симовић 7, Ђорђевић 7 (Ж. Митровић 7), Матић 7, М. Митровић 7, Денковић 7 (Миловчевић 7), Гајић 8, Прица 7 (С. Гавриловић 7).

Виђен је добар занимљив и борбен фудбал. И поред тога што су Војчани изгубили утакмицу, играли су добро. А, гости су имали сјајног и расположеног стрелца Гајића, који је свој тим у вођство, и био асистент код гола Матића.

Н. Ковачевић

Подриње - Јадран 0:1 (0:0)

МАЧВАНСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Подриња, гледалаца 260, судија Тодић (Врдник) .Стрелац: Нинић у 94. минуту. Жути картони: Трнић (Подриње), Милаковић (Јадран).

ПОДРИЊЕ: Релић 7, Марјановић 7, Јанковић 7, Радовановић 7, Јаковљевић 7, Кузмановић 7 (Вујовић 7), Турудић 7, Бричић 7 (Максимовић 7), Трнић 7, Боричић 7 (Антић), Ђуричић 7.

ЈАДРАН: Јовишић 7, Ковачевић 7, Пејић 7, Чича 7 (Марковић 7), Ј. Којчиновић 7, Шестовић 7 (Булат 7),  Јерковић 7, Ракар 7, Ннић 9, Милаковић 7, Спаловић 7.

Била је то добра утакмица. А, домаћини да су имали мало више спортске среће могли су и славити. Али, гостујући нападач Нинић је био много вештији. Једну грешку домаће одбране Нинић је у надокнади веремена искористио постигао победносни гол.

И. Николић

Шумар - Сремац (Деч) 2:3 (0:1)

ОГАР: Игралиште Шумара, гледалаца 150, судија Милица Лемајић (Стара Пазова).Стрелци: Анђелковић у 63. и Драганић у 66. за Шумар, Симић у 9. и Јанковић у 68. и 74. минуту за Сремац.

ШУМАР: Зорић 7, Врачевић 7 (Миличевић 7), Петковић 7 (Анђелковић 7), Самарџић 7, Ђорђевић 7, Петровић 7 (Драганић 7), Обрадовић 7 (Трипић 7), Караклајић 7, Лазаревић 7 (Стјепановић 7), Млађеновић 7, Рагастовац 7.

СРЕМАЦ:  Јовановић 7 (Шљукић 7), Стојковић 7, Недељковић 8 (Милићевић 7), Јеленковић 7, Симоновић 7, Матић 7, Глигоријевић 7, Закић 7, Јуришић 8, Симић 8, Јанковић 9.

Добра борбена и права првенствена утакмица. Дечани су баш били бољи за један гол.