ДРУГА ЛИГА ОДБОЈКАША Бечеј – Сомбор 3:0 (25:21,25:13,25:13)

Мало је ко давао веће шансе одбојкашима Бечеја у актуелној друголигашкој сезони, а они заређали четири узастопне победе. Последња „жртва“ били су им Сомборци.
odbojka Foto: Yotube/printscreen

БЕЧЕЈ: Спортска дворана ОСЦ „Ђорђе Предин Баyа“. Гледалаца: 100. Судије: С. Тришић (Клек) и М. Јовановић (Равни Тополовац).

БЕЧЕЈ: М. Ракић, Гајичић, Џигурски, Башић, Вејиновић, Бркић, Ђ. Ракић, Коковић, Миловац.

СОМБОР: Драгић, Коњовић, Аљ. Кевиљ, Брдар, Коларић, Венигер, Перић, Ал. Кевиљ, Загорац, Живановић, Стручевић.

Мало је ко давао веће шансе одбојкашима Бечеја у актуелној друголигашкој сезони, а они заређали четири узастопне победе. Последња „жртва“ били су им Сомборци. Младићи са Тисе су за само сат времена ефективне игре стигли до нова три бода. И то без Веселина Џигурског, који и даље апстинира због повреде рамена.

Само су у првом сету Сомборци били добрим делом равноправан ривал. Резултатска клацкалица трајала је до 16:16, уз 14 нерешених резултата, а онда су ствари дошле на своје место, домаћин је додао гас, резултатски се одлепио и све окончао на 25:21. Преостала два сета, пошто су Бечејци ухватили ритам, завршена су на истоветан начин у ком су Сомборци стигли само до по 13 поена.