СПАРТАК БЕЗ ШАНСЕ ПРОТИВ ШАМПИОНА: Слаб отпор Суботичана Партизану у Београду

Одбојкаши суботичког Спартака изгубили су од првака Партизана у првој утакмици четвртфинала плеј–офа убедљивим резултатом 0:3 (18:25, 22:25, 22:25).
odbojka

„Голубови“ који су ове сезоне, крајем јануара, у гостима славили без изгубљеног сета, а на свом су изгубили тек у тај–брејку од црно–белих, сада нису могли да парирају екипи Бојана Јанића.

Наговестили су да могу да „закувају“ ствари у завршници другог сета, али ипак нису истрајали у пружању већег отпора.

Зато су то учинили у трећој деоници. Пулени Рашка Јовановића повели су 14:9, имали су предност до 17:15, када су са две грешке вратили Партизан у вођство, које Београђани нису испуштали до краја за коначних 3:0.

Суботичани ће морати да прикажу бољу игру у суботу како би створили шансу да изједначе и остану у серији.