ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА – БАЧКА: Оџаци - ТСЦ 3:2 (2:1)

ОЏАЦИ: Игралиште ОФК Оyаци, гледалаца 200, судија Глигор (Суботица), стрелци: Стојчић у 40. и 44. и Ђоровић у 89. а Милић у 44. и Ђоковић у 83. минуту за ТСЦ, жути картони: Поповић, Радовић, Шеварац, Фабер и Стојчић (Оyаци), а Ресановић, Кекезовић и Милић (ТСЦ), црвени картон: Тодоровић. Искључен: тренер домаћих Бачић.

ОЏАЦИ: Кронић 7,Стојшић 7(Гостовић), Фабер 7,Бабић 8, Поповић 7, Црњански 8, Радовић 7, Шеварац 7 (Мушикић 7), Стојчић 8, Вујошевић 7 (Зец 7), Ђоровић 8.
ТСЦ: Лацко 6, Драгић 7, Ресановић 8, Тодоровић 5, Станишић 7, Кекезовић 8, Недић 7 (Ћетковић 8), Рахић 7, Чуркоди 6 (Мартиновић 7), Шицар 6 Миловановић 7), Милић 7;

У дербију кола приказана је веома добра игра оба противника. Домаћи играчи заслужено су победили, иако су веомо тешко дошли до бодова против расположених играча из Бачке Тополе. У 78. минуту, голман Кронић је одбранио пенал код вођства домаћих од 2:1.
Победоносни погодак у 89. минуту постигао је најбољи актер утакмице Ђоровић, евро голом у саме рашље гола голмана гостију Лацка.

С. Милер

ЖАК - Таванкут 2:1 (1:0)

СОМБОР: Игралиште ЖАК-а, гледалаца 200, судија: Симендић (Мол). Стрелци: Пешић у 19. (из пенала) и Мијатовић у 81. за ЖАК, а Гашпар у 63. минуту за Таванкут. Жути картони: Цимеша, Ковачевић и Жигић (ЖАК), а Михаљевић, Пољаковић, Бедековић, И. Скендеровић (Таванкут).
ЖАК: Станковић, Радусин (Мазињанин), Цимеша, Лакић, Сазданић, Тимар (Мијатовић), Жигић, Пешић, Видаковић, Ковачевић, Ђукановић (Пустајић).
ТАВАНКУТ: Вуковић, Г. Скендеровић, И. Скендеровић, Руски, Михаљевић, Хуберт, Симић (Тумбас), Гашпар, Пољаковић, Бедековић (Плетикосић), Н. Скендеровић (Шерчевић).
Убедљиво најбољи појединац овог сусрета био је најстарији фудбалер Горан Видаковић. Над њим је скривљен пенал, код другог пшоготка идеално је послужио Мијатовића који није имао тежак задатак да пошаље лопту у мрежу.
Гости свој погодак постигли из корнера.

Ј. Д.

Борац - Задругар 2:2 (0:2)

БАЧКИ ГРАЧАЦ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија: Јанковић (Оyаци), стрелци: Радаковић у 65. Жегарац у 90. за Борац, Малеш у 17. и Славуљица у 19. минуту за Задругар. Жути картони: Милошевић, Даутовић, Дивљак, Јокић (Борац), Станковић (Задругар).
БОРАЦ: Обрљадовић 6, Караyић 6 (Јокић 7), Дивљак 7 (Кртинић -), Стојисављевић 7, Милошевић 8, Даутовић 7, Петровић 6 (Радаковић 8), Агбаба 7, Станић 6, Жегарац 8, Илић 6.
ЗАДРУГАР: Игњатовић 6, Станисављевић 7, М. Вуковић 7, Славуљица 8, Радмановић 7, пајић 7, Д. Вуковић 8, Станојковић 6 (Стојиљковић 6), Малеш 8, Станковић 6, Бранковић 6 (Стевановић 6).
Општински ривали приказали солидну игру. Први део припао је гостима.
У другом делу, уласком Милана Радаковића, домаћин је заиграо много боље и успео је да освоји први бод. Најлепши гол постигао је Милан Малеш ударцем са 25 метара, када је погодио рашње.

А. Чичић

Тиса - Бачка (П) 4:1 (1:1)

АДОРЈАН: Игралиште Тисе, гледалаца 150. Судија: Н. Мијатовић (Сомбор). Стрелци: Живковић у 20, Миленковић у 49, Нађ у 58. и Радуловић у 87. за Тису, а Лазаревић у 17.минуту за Бачку. Жути картон: Д. Симеуновић (Бачка).
ТИСА: Трипковић 7, Батор 7, Војводић 7, Тандари 7, Радуловић 8, Баштованов 8, Живковић 8, Миленковић 8 (Таћи -), Ћаласан 7, Плавшић 8 (Ђери -), Нађ 8 (Масловара -).
БАЧКА: Поштић 7 (Ђурђевић -), Арсов 6, Б. Симеуновић 6, Д. Симеуновић 7, Томашковић 6, Дамјановић 7, Лазаревић 7, Рајић 7, Ћеран 6, Вујаклија 6 (Хегер -), Ђурђић 6 (Фехер -).
Гости из Пачира су имали среће у 9.минуту када је шут Саше Плавшића зауставила пречка, али су у 17.минуту из контре у којој је Рајић одлично проиграо Лазаревића, а овај из трка неодбрањиво погодио мету. На изједначење се чекало само три минута.
Живковић је набачену лоту са десне стране прихватио на супротној стативи и послао у сопротни угао. Ратко Радуловић је у 25.минуту из слободног ударца са 25 метара погодио пречку, а у финишу првог дела Плавшић је погодио стативу. Домаћини су доминирали у другом делу. На центаршут Золтана Нађа у 49.минуту Душан Миленковић главом ефектно послао лопту под пречку, а у 58.минуту Нађ је надмудрио чуваре сам изашао пред голмана и повисо вођство. Коначан резултат поставља Радуловић у 87.минуту, на прецизно додавање Дарка Баштованова, а пред сам крај Жолт Тандари погађа стативу.

М. Митровић

Препород - Суботица 0:4 (0:0)

НОВИ ЖЕДНИК: Стадион Грбавице, гледалаца 200, судија: Миловић (Врбас). Стрелцић: Никшић у 46. и 65. Војнић у 75. и 80. минуту. Жути картони: Јагодић, П. Грбић и Ђорђевић (Препород), а Никшић, Бењак, Тодоровић и Ивић (Суботица).
ПРЕПОРОД: Јокић 7, Зец 6, Вуковић 7, Јагодић 6, П. Грбић 6 (Терзија), М. Ковач 6, У. Ковач 7, Катић 7 (Ђорђевић), Ждрња 6, Јурчек 6, Јарић 6 (Садојевић).
СУБОТИЦА: Кумозец 7, Јукић 7, Таталовић 7, Масалушић 7, Иловац 7 (Тодоровић), Ђурановић 7, Вуков 7, Мирков 8 (Дрчелић), Никшић 8, Бењак 7, Ивић 7 (Војнић 8).
У првом полувремено је протекло у равноправној игри, али су мреже биле нетакнуте. Само што је почело друго полувреме Вуковић је погрешио, то је искористио центарфор Никшић и лобовао доброг Јокића. Суботичани су наставили са нападима и за петнаестак минута постигли још три гола. Незадрживи Војнић је два пута погодио мрежу.

С. Стојиљковић

Србобран - Полет 3:2 (1:1)

СРБОБРАН: Игралиште у Шумици, гледалаца 150, судија: Ђумић (Бачка Топола). Стрелци: Јовановић у 25. Ђукановић у 53. и Срданов у 60. (из пенала) за Србобран, а Пурић у 23. и Манојловић у 88. минуту за Полет. Жути картони: Билицки и Илић (Србобран), а Ракочевић и Зејак (Полет).
СРБОБРАН: Ристић, Пивнички (Ивић), Бијекић, Илић (Тешановић), Ивановић, Вилотијевић, Косовић, Ђукановић, Марјанов (Маравић), Срданов, Јовановић.
ПОЛЕТ: Врбљанац, Кулић, Зејак, Добријевић, Ракочевић, Шеган, Суботић, Максимовић (Давидовић), Пурић, Манојловић, Свркота.
Гости на почетку утакмице имали су две шансе, а у 23. минуту Пурић је савладао голмана Ристића. Само два минута касније Јованић је успо да изједначи.
У 53. минуту Ђукановић петом са 12 метара лобовао голмана Врбљанца. Милан Срданов је у 60. минуту из пенала повисио резултат. Гости су у финишу смањили резултат.

Д. Ренчар

Јадран - Младост 0:1 (0:0)

ФЕКЕТИЋ: Игралиште поред Мотела, гледалаца 250, судија: Јекнић (Палић). Стрелац: М. Узелац у 80. минуту. Жути картони: Мрваљевић и Брацановић (Јадран), а Брусаћ (Младост).
ЈАДРАН: Плављанић, Вучковић, С. Станишић, Дурутовић, Матковић (Цветићанин), Ђуровић, Д. Станишић (Бајчетић), Бојовић (Шабан), Брацановић, Мартиновић, Мрваљевић.
МЛАДОСТ: Ићитовић, Радаковић, Ожеговић, Рапајић, Рађеновић, Кнежевић, П. Бурсаћ, Басарић, П. Узелац (М. Узелац), Милкић (Ђумић), К. Јововић, А. Јововић.
Играчи Јадрана су више нападали, али су били нмеспретни опред голом.
У 18. минуту Мартиновић није успео да реализује ни пенал.У 80. минуту Узелац са својим поготком Апатинцима обезбедио три вредна бода.

Д. Ренчар

ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА БАЧКА

ЖАК - Таванкут 2:1, ОФК Оџаци - ТСЦ 3:2, Препород - Суботица 0:4, ОФК Врбас - Младост (Т) 2:0, Србобран - Полет 3:2, Тиса - Бачка (П) 4:1, Јадран - ОФК Младост АПА 0:1, Борац - Задругар 2:2.