лига нација у одбојци за мушкарце

Спорт / Одбојка (ФОТО) ОДБОЈКАШИ СРБИЈЕ ПОЧЕЛИ ПРИПРЕМЕ ЗА ЛИГУ НАЦИЈА – Колаковић: Последња шанса за ОИ у Паризу
Одбојкаши Србије окупили су се у понедељак у београдском хотелу „М” и почели припреме за Лигу нација.
Спорт / Одбојка ФИВБ ОДЛУЧИЛА Финални турнир Лиге нација за крајем јуна наредне године у Лођу
БЕОГРАД: Светска одбојкашка федерација (ФИВБ) саопштила је данас да ће Финални турнир Лиге нација за одбојкаше бити одржан од 27. до 30. јуна наредне године у пољском Лођу, објавио је ОСС.
Спорт / Одбојка ЛИГА НАЦИЈА: Србија игра у Бразилу, Канади и Словенији
Мушка одбојкашка репрезентација Србије играће у В Лиги нација у Бразилу, Канади и Словенији, саопштила је данас Светска одбојкашка федерација (ФИВБ).
Спорт / Одбојка Лига нација: Пољска са НИКОЛОМ ГРБИЋЕМ освојила трофеј
ГДАЊСК: Одбојкаши Пољске, предвођени селектором Николом Грбићем, први пут у историји освојили су Лигу нација, пошто су у финалу завршног турнира у Гдањску савладали САД 3:1 (25:23, 24:26, 25:18, 25:18).
Спорт / Одбојка Лига нација: Србија победили Бугарску и ЧЕКА РАСПЛЕТ за пласман на Ф8
АНАХАЈМ: Мушка одбојкашка репрезентација Србије савладала је Бугарску са 3:0 (25:19, 25:22, 25:22), у четвртој утакмици на турниру Лиге нација у америчком Анахајму.
Спорт / Одбојка Лига нација: Победа Француске – Србија вечерас против Бугарске
Мушка сениорска репрезентација Србије поражена је у трећој утакмици у Анахајму на турниру  Лиге нација 2023.
Спорт / Одбојка Лига Нација: Србија победила Пољску
НАГОЈА: Мушка одбојкашка репрезентација Србије победила је Пољску, коју предводи Никола Грбић, са 3:0 (25:21, 25:19, 25:14) у четвртом колу турнира Лиге нација у Нагоји.
Спорт / Одбојка Одбојкаши Србије у Лиги нација на турнирима у Нагоји, Ротердаму и Анахајму
ЛОЗАНА: Мушка одбојкашка репрезентација Србије у петом издању Лиге нација играће на турнирима у Нагоји, Ротердаму и Анахајму, саопштила је Светска одбојкашка федерација (ФИВБ).
Спорт / Одбојка Лига нација: Србија поражена од САД-а
Мушка одбојкашка репрезентација Србије поражена је вечерас у Софији од селекције Сједињених Америчких Држава са 3:1 (26:24, 23:25, 25:23, 25:20) у петом мечу Лиге нација.
Спорт / Одбојка Половичан учинак одбојкаша Србије у Лиги нација
Одрадили су одбојкаши Србије први турнир Лиге нација у Канади, где су се под руководством новог селектора Игора Колаковића и у нешто подмлађеном саставу такмичили у првим званичним утакмицама после пријатељских током припрема.