Црногорци узнемирени, Србија им краде амбасадоре

Назад на вест
Коментари
vlajko
15.01.2021 • 16:27
Srpski MIP bi za promenu mogao da u Crnu Goru a i kojekude drugde počne da šalje ambasadore Srbe, a ne Crnogorce kao do sada
Остави коментар
9 + 1 =
Реши овај једноставан математички проблем и упиши резултат. Нпр. за 1+3, упиши 4.
EUR/RSD 117.5700
Најновије вести