Суперлига Србије: Спартак – Војводина 0:1 (Уживо)

У 10. колу Суперлиге Србије фудбалери Војводине победили су екипу Спартака са 1:0 у Кули у војвођанском дербију. Стрелац јединог гола био је Дамјан Гојков у 86. минуту утакмице.
spartak vojvodina4, jgrlic

Крај

90+2. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Војводине, изашао је Немања Милојевић, а ушао Ранко Веселиновић.

Игра се надокнада времена у Кули

Пролетер је победио Земун са 4:1 у Новом Саду.

86. минут: Војводина води 0:1. Корнер за Новосађане извео је Арсић, а лопта је пала тачно на ногу Дамјану Гојкову, који ју је са метар удаљености проследио у мрежу.

Пролетер је повео у 81. минуту са 4:1 против Земуна преко Андрејевића на стадиону "Карађорђе" у Новом Саду.

79. минут: Извршена је друга измена и у тиму Спартака: изашао је Милан Марчић, а ушао Бранимир Јочић.

71. минут: Због приговора судији жути картон у екипи Војводине добио је Лазар Арсић.

69. минут: Извршена је и друга измена у тиму Војводине, изашао је Никола Срећковић, а ушао Александар Месаровић.

У 67. минуту Земун је преко Савића смањио предност Пролетера на 1:3 на стадиону "Карађорђе" у Новом Саду

64. минут: После корнера за Војводину, Арсић је шутирао са око 18 метара, али је Остојић успео да одбрани.

59. минут: Због прекршаја над Главчићем жути картон у екипи Војводине добио је Даниел Граовац.

57. минут: Извршена је прва измена и у тиму Војводине, изашао је Огњен Ђуричин, а ушао Дамјан Гојков.

56. минут: Чечарић је шутирао са око 20 метара, али је лопта отишла високо преко гола.

46. минут: После слободног ударца који је извео Арсић, Граовац је упутио ударац главом, али је Остојић успео да одбрани.

Почело је друго полувреме. У тиму Спартака, извршена је прва измена: изашао је Андрија Вукчевић, а ушао Немања Обрадовић.

Полувреме

Пролетер на полувремену и даље има предност од 3:0 над Земуном.

44. минут: Слободан ударац за Спартак са око 30 метара извео је Чечарић, али је лопта отишла високо изнад гола.

39. минут: Главчић је шутирао са око 35 метара, али је лопта отишла високо преко гола.

Пролетер после 38 минута игре води са 3:0 против Земуна на стадиону „Карађорђе“ у Новом Саду. Стрелци су били Красић у 11, Вујаклија у 13. и Чоловић у 36. минуту.

37. минут: После корнера за Спартак, лопта је пала у шеснаестерац Војводине, где је Шимура упутио ударац у паду са око седам-осам метара, али је лопта отишла неколико центиметара изнад пречке.

36. минут: Главчић је шутирао са око 20 метара, али је Роцков успео да избије лопту у корнер.

34. минут: Чечарић се дриблингом изборио за позицију за ударац и шутирао, али је Роцков поново ухватио лопту.

29. минут: Денковић је дошао до лопте на око 25 метара од гола Војводине, ушао је у шеснаестерац и шутирао, али је Роцков ухватио лопту.

26. минут: Слободан ударац за Војводину извео је Арсић, али је лопта отишла неколико центиметара изнад пречке.

15. минут: Денковић је шутирао, али је лоше захватио лопту, па је она отишла далеко ван оквира гола.

Утакмица је почела. На стадиону је присутно око 300 гледалаца, међу којима су и стотинак навијача Војводине.

Одржан је минут ћутања у знак почасти према бившем фудбалеру Војводине Луки Малешеву, који је преминуо ове недеље.

Састави:

СПАРТАК: Остојић – Шимура, Керкез, Текијашки, Милошевић – Главчић, Денковић, Вукчевић, Чечарић – Марчић, Ћаласан.

ВОЈВОДИНА: Роцков – Стојковић, Граовац, Саничанин, Хухумис – Ђурић, Милојевић – Ђуричин, Арсић, Срећковић – Винсент.