СУБОТИЧКА ЛИГА Ревија голова

Будућност - Србобран 4:4 (2:2)
lopta fudbal pix

САВИНО СЕЛО:  Игралиште Будућности,  гледалаца: 300,  судија:  С. Бедић (Бачка Топола), стрелци: С. Ковачевић у 25. и 82. и Јокић у 34. и 76. за Будућност, а Андесилић у 2. 12. и 60. и Комленић у 88. минуту за Србобран, жути картони: Драган Павловић(Будућност), а Ранисављев, Филиповић(Србобран).

БУДУЋНОСТ: Ж. Јоргић, Драган Павловић, Кутлачић, Клипић, Радевић(Душан Павловић), Ђуричић, Крстовић, С. Ковачевић, Павличевић, Грубачић, Јокић.

СРБОБРАН:  Д. Ађански, Ранисављев, Јелић, Дивјаковић, Грбић, Перуничић, Зорић (Шијачић), Ђисалов (Илић), Филиповић, Комленић, Андесилић.

Не толико квалитетна, колико занимљива и узбудљива била је утакмица у Савином Селу. Након свега приказаног, свакој од екипа припао је по један бод. У ствари, то је и најреалнији епилог.

Ђ. Шт.

Напредак - Ударник 0:2 (0:1)

НАДАЉ: Игралиште Напретка, гледалаца: 300, судија: К. Николић (Ловћенац), стрелац: Иванишевић у 21. и 79. минуту, жути картони: Филиповић (Напредак), а Уванишевић, Куктин (Ударник).

НАПРЕДАК: Н. Полић, Берић, Е. Ходоницки, Наумов, Д. Козомора, Миљевић, Ергерац (Р. Јовановић), Филиповић, Б. Живановић, Ћика (Старчев), Бузаџин (Л. Ходоницки).

УДАРНИК: А. Славнић, Херцег, Воргић, Манојловић, Симић, Шицар, Иванишевић, Пејчић (Перић), Котараш (Р. Кнежевић), Куктин, Њаргин.

Играчи Напретка, у већем делу сусрета били су равноправни са ривалима, али то није било им довољно да избегну пораз.Све дилеме разрешио је сјајни нападач гостију Лука Иванишевић.

Ђ. Шт.

Искра - Чока 6:1 (5:1)

КУЦУРА: Игралиште Искре, гледалаца: 300, судија: О. Иванишевић(Суботица), стрелци: Гаџић у 7. Јанковић у 13. Дамјан Губаш у 16, Малацко у 23., Комазец у 35. и Недељковић у 73. за Искру, а Шаркези у 2. минуту за Чоку, жути картони: Вулетић, Зековић(Чока).

ИСКРА: Ф. Хромиш, М. Секулић, Л. Миловановић(Човс), Сердар, Малацко, Комазец (Недељковић), Маћиженски, Бодоњи (Михњак), Дамјан Губаш, Гаџић, Јанковић.

ЧОКА: В. Тризња, Вулетић, Божић, Ћук, Р. Вуковић, Шаркези, Галешев, Ђуза (Пантелин), Перишин (С. Вуковић), Зековић (Ал Сади), Баштованов (Будовалчев).

Рано вођство Чокана као да разљутило је фудбалере Искре. Пулени транера Веселина Вукадиновића кренули су фуриозно и напунили су мрежу гостију.

Ђ. Шт.

АФК - Јадран 1:1, Напредак - Ударник Вишњевац 0:2, Таванкут - Сутјеска 0:0, Његош - Пролетер 2:3, Искра - Чока 6:1, Будућност - Србобран 4:4, Јединство - Виноградар 2:1, Томиславци - Сента 2:0.

1. Искра         21        16        5          0          52:15   53

2. Томиславци          21        17        2          2          49:17   53

3. Ударник     21        13        2          6          52:19   41

4. Србобран   21        11        6          4          42:22   39

5. Чока           21        12        2          7          43:34   38

6. Сутјеска     21        9          5          7          39:22   32

7. Сента         21        9          3          9          34:40   30

8. Пролетер   21        7          7          7          37:34   28