Суперлига Србије: Зукић донео Војводини победу против Јавора (3:1)

У Ивањици завршен меч 28. кола Суперлиге Србије Јавор - Војводина. Дејан Зукић постигао водећи гол за Новосађане у 56. минуту. Зукић поново погодио и то у 68` минуту. Јевремовић из Јавора дао аутогол у 79. минуту за још веће вођство Војводине. Звеканов дао гол за Јавор у 83. минуту
fk vojvodina  - rad jgrlic

94` Завршена утакмица у Ивањици, Војводина доминатна током целог меча

91` И у финишу утакмице Војводина врло борбена

89` Крнић ит Јавора оштро шутнуо са десне стране, лопта одлази далеко од гола

87` Још једна велика шанса за Војводину, Лазовић одбранио шут Ђуричина по земљи

86` Центаршут Андрића, Човић шутира главом , Лазовић из Јавора брани, велика шанса за Војводину

84` Добро друго полувреме, пало четири гола у овом делу меча

83` Звеканов дао гол за Јавор после асистенције Севића , резултат је 3:1 за Војводину

81` Крнић погодио пречку Војводиног  гола

79` Нови опасан напад Војводине , леп продор по десној страни, дуга акција и на крају гређка одбране Јавора, Јевремповић даје аутогол, 3:0 за војводину

77` У екипи Војводине Ђуричин уместо Мркајића, Кокир мења Вукадиновића, Човић  двоструког стрелца Зукића

75` Рогач ушао уместо Радивојевића у екипи из Ивањице

74` Воводина стално има иинцијативу, Вукадиновић шутирао, али непрецизно

73` Варга у Јавору изашао, шансу добио Милошевић

68` Зукић дао други гол, 2:0 за Војводину

64` У Јавору улази Крнић, излази Николић

61` У Војводини излази Бралић, улази Ђурић на позицију штопера

58` Зукић је у овом мечу први пут био старте и дао је гол за Војводину

56` Зукић погађа за Војводину, 1:0, прво је шутирао главом и потом ногом са седам метара био прецизан

55`  У Војводини ушао Нешковић, изапао Гемовић

54` Опет опасан напад Војводине, снажан шзт Вукадиновића са десне сгране, али непрецизан

52`  Нови корнер за Новосађане, Јавор се одбранио. Поново корнер за Војводину, шут Гемовића, лопта лети изхнад пречке. Војводина притска Јавор

49` Корнер за Војводину, потом још један, шанса за Војводину, Мркајић није успео из окрета из близине да затресе мрежу

46` Напад Јавора, мекан ударац главом , Симић лако брани

Завршен први део утакмице, Војводина била бољи актер

43` Вукадиновић после брзог напада Војводине шаље лопту кроз петерац, није било завршнице

41` И Мркајић из Војводине добио жути

40` Севић  из Јавора добио жути картон

39` Војводина има нешто више лоту од Јавора, а имала је и више шаснси

36` Дринчић лепо шутира из слободњака, Лазовић брани

34` Лепа акција Војводине, низ добрих додавања и фино откривање играча, центаршут ипак није имао ко да заврши, нападачи су каснили

32` Одмах контра Војводине, Вукадиновић шутира, голман Јавора брани

31` Велика шанса за Јавор, Звеканов из окрета шутирао из непосредне близине

29` Радивојевић из Јавора добио жути картон, након што је Зукић украо лопту одбрани Ивањичана

27` Корнер за Јавор, лопта далеко од гола У Ивањици у 14 часова почиње меч 28. кола Суперлиге Србије Јавор - Војводинаојводине

23` Војводина погађа пречку, прошао изванредно по левој страни, заломио у десно, извандредно шутнуо, пречка спасила Јавор. Друга велика шанса за Новосађане

22` Дринчић шутира из слободњака, лопта удара у живи зид

21` Први корнер за домаћи тим, па контра Војводине која није била тачно одиграна

17` Напади Војводине углавниом иду по десној страни, чести продори и центаршутеви

16` Поново корнер за Новосађане, Јавор се одбранио

15` Још један корнер за Војводину, лопта кружила по казненом, Јаворотклонио опасност

12` После грешке Бралића Јавор је имао полушансу,  шут по земљи, лопта иде поред гола

10` Стојковић после корнера из прве лепо шутирао на одбијену лопту после корнера, голман Јавора Лазовић укротио је шут . Прва шансас на утакмици

9` Одлична акција Војводине, леп пас и продор са десне стране, ценртаршут, ударац главом, корнер

8`Бралић из Војводине добио жути картом због оштрог старта, који је уследио после грешке у пријему лопте

5` Први корнер за Војводину, центрирао Дринчић, Саничанин последњи играо лотом, гол Јавора није угрожен

2` Почетак меча протиче у игри без повезаних додавања, уобичајено за сваки старт фудбалске утакмице