ВОЗИО БЕЗ ДОЗВОЛЕ!
(ВИДЕО) Колима ударио дечака (9) на пешачком прелазу УДЕС У БАЧКОЈ ПАЛАНЦИ Младић (21) побегао, али је убрзо УХАПШЕН
Припадници Министарства унутрашњих послова у Бачкој Паланци ухапсили су младића (2004) из Бачке Паланке због постојања основа сумње да је учинио кривична дела тешка дела против безбедности јавног саобраћаја и непружање помоћи лицу повређеном у саобраћајној незгоди.
Сумња се да је у уторак, око 9.15 часова, на раскрсници улица Југословенске армије и Жарка Зрењанина, на обележеном пешачком прелазу аутом ударио деветогодишњег дечака који је у том тренутку прелазио улицу на бициклу. Након тога, возач се није зауставио нити је пружио помоћ повређеном детету, већ је побегао са места несреће.
Полиција је брзом интервенцијом идентификовала и лоцирала осумњиченог који је задржан до 48 сати, након чега ће, уз кривичну пријаву бити приведен основном јавном тужиоцу у Бачкој Паланци.
Поред тога, утврђено је да је младић управљао возилом без положеног возачког испита, преноси Курир.
Повређени дечак је након несреће хитно транспортован на Институт за здравствену заштиту деце и омладине Војводине у Нови Сад.
Како су навели из Института, дечак је задржан на лечењу и нема тешке телесне повреде.
Снимак с лица места можете да погледате ОВДЕ.