Градска лига Новог Сада: Каменичани силни у наставку

​​​​​​​Фрушкогорац - Сусек 6:1 (1:1)
fruskogorac jeftic postize drugi gol za domace

СРЕМСКА КАМЕНИЦА: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија: Чобанов (Руменка), стрелци: Варничић у 45. Јефтић у 59. и 63. Бркљача у 67. и 89. и М. Лукић у 83.за Фрушкогорац, Шодић у 4. минуту за Сусек. Жути картони: Војновић, Старчевић (Сусек).

ФРУШКОГОРАЦ: Боројевић, Караћ, Шкрбић (Васојевић), Перовић, Кукурузовић, Поповић, Јефтић (М. Лукић), Варничић, Бркљача, Мијавец (У. Лукић).

СУСЕК: Јакшић, Шовљански, Дабић, Старчевић, Шипка, Шодић, М. Вукмировић (Боднар), Војновић, Пргоњић, Марковић (Станојевић), Б. Вукмировић (Драгић).

Лидер је у меч са Сусеком ушао опуштено, што им се на почетку меча и осветило уз гол Бранислава Шодића. Јалово су Каменичани нападали, па су тек у последњем минуту првог дела голом Варничића успели да изједначе резултат.

У наставку је играо само један тим, па су домаћи са два гола Милојка Јефтића дошли до предности, а до краја се мрежа гостију још три пута затресла уз стрелце два гола Немање Бркљаче и Мара Лукића.

Д. Иванић

Центар - Москва 2:1 (1:1)

КИСАЧ: Игралиште Татре, гледалаца 100, судија: Вукмановић (Нови Сад), стрелци: Николић у 23. (аутогол), Ербез у 80. за Центар, Черњак у 16. минуту за Москву. Жути картон: Комазец (Москва).

ЦЕНТАР: Вулин, Јовановић (Далмација), Милић, Ербез, Мушицки, Суботић, Вућуревић, Козарски, Ћелић (Милешевић), Шашић (Марков), Брљак.

МОСКВА: Чамбор, Николић (Томов), Лечић, Ступар, Комазец, Периновић, Миљевић (Мацура), Дашић, Кременовић, Черњак, Шљивић.

Екипа Центра забележила је вредну победу. Екипа Москве изненадила је голом Милана Черњака, али је седам минута касније неспретно одреаговао Ненад Николић на центаршут, савладао је Чамбора. У даљем току утакмице Бранимир Ербез је савладао Чамбора.

М. По.

Обилић - Милетић 0:3 (0:0)

ВИЛОВО: Игралиште Обилића, гледалаца 200, судија Драгојевић (Бачки Јарак) стрелци: Дејан Тривуновић 66. и Калаковић 78. и 81. минуту за Милетић.

ОБИЛИЋ: Пектковић 6, Добрић 6, Милановић 6, Радаковић 6, Миладиновић 6, Ил. Панић 6, Павлов 6, Илић 6, Тошић 6, Ал. Панић 6 (Ћурчић) и Милутинов 6 (Мил. Панић)

МИЛЕТИЋ: Лишић7 , Пожарев 7, Дејан Тривуновић 8, Пругић 7 (Вучић), Багић 7, Добривоје Тривуновић 7(Рогић), Павков 7, Мрачајац 7, Калаковић 8, Бањац 7 (Суботин 8), Ђурић 7.

Ж. Марковић

Бачка - Ченеј 1:2 (1:1)

БЕГЕЧ: Игралиште Бачке, гледалаца 100, судија: Радашиновић (Нови Сад), стрелци: Пашћан у 27. за Бачку, Солонски у 7. и Стојковић у 88. минуту за Ченеј. Жути картони: Глишић (Бачка), Милошев, Драгин (Ченеј).

БАЧКА: Јаношев, Мајсторовић, Павлов, Гавранић, Танцик, Инђић, Пашћан, Глишић, Леђанац, Нинков, Сиришки.

ЧЕНЕЈ: Костић, Ћурчић, Рогић, Проле, Вилотијевић, Лукић, Стојковић, Милошев, Драгин, Салонски, Паулињи (Јовановић).

Пуном мером екипа Ченеја се реванширала спортским пријатељима за јесењи пораз.

М. По.

Фрушкогорац - Сусек 6:1, Центар - Москва 2:1, Динамо - Тител 3:2, Хајдук - Железничар 0:1, Обилић - Милетић 0:3, Бачка - Ченеј 1:2. Слободан је био Борац.

8. Москва                         16     6      3      7      22:22        21

9. Ченеј                             15     6      3      6      25:32        21

10. Тител                          16     4      2      10     20:39        14

11. Динамо                       16     4      0      12     21:47        12

12. Сусек                          16     3      1      12     12:67        10

13. Хајдук                          16     0      2      14     8:51  2