clear sky
20°C
23.06.2026.
Нови Сад
eur
117.3182
usd
100.6764
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

Ко изгуби у вечитом дербију плаћа 150 пива и 100 ћевапа! БИВШИ КОШАРКАШ СЕ ПРИСЕТИО ФУДБАЛСКИХ ДУЕЛА: На терену је пуцало

05.05.2026. 10:25 10:30
Пише:
Извор:
ФК Партизан
спорт
Фото: Printscreen/Youtube/FK Partizan Beograd

Гост подкаста Фудбалског клуба Партизан ,,Нисмо од јуче’’ био је бивши кошаркаш и велики заљубљеник у црно-беле боје Никола Оташевић.

Обожава да игра фудбал у слободно време и присетио се како су изгледали фудбалски вечити дербији, које је играо са својим пријатељима уз бројне пошалице и дружења након утакмица.

– Ми смо играли сеоске лиге, али последњих четири, пет година нам се расформирала екипа. Имали смо термин, одиграмо мали фудбал, то је трајало до прошле године. Раније смо имали договор да сваку недељу увече у 21 игра Партизан против Црвене звезде. Поражени тим плаћа сто педесет пива и сто ћевапа, било је и навијача и тај тренд наших вечитих дербија је трајао можда две, три године. Донесемо Партизанове и Звездине дресове и играмо. Заједно после идемо у кафић, једемо и пијемо, али на терену је пуцало. Ко изгуби, плаћа све, а заједно се иде у кафић после утакмице. Нема изговора, као не могу вечерас. Тачно се знало, имали смо два кафића у која смо ишли, они воде у њихов кафић где су већином звездаши уколико победе, а ми ако победимо водимо у кафић где су партизановци. Баш је било добро, било је ситуација где су и пенали одлучивали. Сваки викенд смо играли. Остане се до касно у ноћ, малтене се и оцене дају, како је ко играо – рекао је Оташевић.

Извор:
ФК Партизан
Пише:
Пошаљите коментар
ПАРТИЗАН ЧУВА ДРУГО МЕСТО У СУПЕРЛИГИ СРБИЈЕ: Нови Пазар "пао" у Хумској, црно-бели га исписали из Европе
partizan novi pazar

ПАРТИЗАН ЧУВА ДРУГО МЕСТО У СУПЕРЛИГИ СРБИЈЕ: Нови Пазар "пао" у Хумској, црно-бели га исписали из Европе

02.05.2026. 21:56 21:58
РАСИМ ЉАЈИЋ САЗВАО РЕДОВНУ СКУПШТИНУ ЗА 1. ЈУН: "ФК Партизан неће дозволити да се процедурална питања злоупотребљавају за медијска препуцавања, подизање тензија..."
ljajic

РАСИМ ЉАЈИЋ САЗВАО РЕДОВНУ СКУПШТИНУ ЗА 1. ЈУН: "ФК Партизан неће дозволити да се процедурална питања злоупотребљавају за медијска препуцавања, подизање тензија..."

02.05.2026. 15:33 15:37
МИЈАТОВИЋ ОДГОВОРИО НА САОПШТЕЊЕ: "Сви се крију иза имена ФК Партизан"
mijatovic

МИЈАТОВИЋ ОДГОВОРИО НА САОПШТЕЊЕ: "Сви се крију иза имена ФК Партизан"

30.04.2026. 19:46 19:50