Рајковић после три меча примио гол

Ремс нашег голмана и репрезентативца Предрага Рајковића поражен је на гостовању Ници са 2:0 у оквиру 12. кола француског шампионата, јавља портал Србија данас.
r

Српски чувар мреже је у претходне три рунде успео да сачува свој гол, али му је посао био значајно отежан због црвеног картона који је зарадио његов саиграч Думбија.

Клуб са Азурне обале је повео у шест минута касније када је Вилан Сипријен ударцем са дистанце савладао Рајковића.

У тим тренуцима се чинило да је Србин као "глиненени голуб", па је и поред неколико интервенција поново савладан у 41. минуту када је Ромао затресао сопствену мрежу.

Покушавали су фудбалери Ремса да се у више наврата врате у меч, али промене резултата до краја меча није било.

Ремс се овим поразом налази на седмом месту у Лиги 1, са 18 бодова, а наш голман је примио тек шест голова у 12 првенствених кола.