ОЛ Инђија–Стара Пазова–Ириг: Планинац прескочио Јарковце

Лепо је било гледати акције  гостију. Уз то постигли су и четири гола и још толико шанси нису искористили.
fudbal

Борац (Ј) - Планинац 3:4 (3:3)

ЈАРКОВЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 50, судија Каназир (Нови Бановци).Стрелци: Трбојевић у 15, Радуловић у 23. и Пенов у 29. за Борац, а Путица у 8, Дудуковић у 10. и 95. и Стевановић у 41.минуту за Планинац. Жути картони: Радуловић (Борац), Дудуковић, Цикота (Планинац).

БОРАЦ: Јовановић 7, Димитријевић 7, Срјемац 7, Гаковић 7, Инђић 7, Варда 7, Радуловић 8, Пенев 8 (Грба 7), Трбојевић 7 (Шимумовачки 7), Митровић 7 (Бјелић 7), Наранyић 7.

ПЛАНИНАЦ: С. Кизић 8, Стевановић 8 (Милошевић 7), Живанчевић 8, Малешевић 8, Ђукић 8, Пантелић 8, Деспи 8, Цикота 8, Поповић 8 (Д. Ћирић 7), Дудаковић 8, Путица 8 (Миљковић 7).

Домаћини су постигли три поготка, али су имали и само три шансе.

И. Смиљанић

Цар Урош - Дунав 0:2 (0:0)

ЈАЗАК: Стадион Цар Уроша, гледалаца 150, судија Инђић (Инђија).Стрелци: Поповић у 62. и У. Милешевић у 75. минуту. Жути картони: М. Милешевић, Судручки, Поповић (Дунав).Црвени картон: Нинковић (Цар Урош).

ЦАР УРОШ: Видановић 9, Нинковић 6, Антонијевић 8, Гаврић 8, Бојић 9, Грујић 9, Ракита 8 (Шмит 8), Жугић 8, Опаић 9 (Драча 8), Младеновић 8, Бабник 9.

ДУНАВ: Лошић 8, Л. Јанковић 9, М. Милешевић 8, Сурдучки 7, Радуловић 8 (Вукашин 8), Станчић 9 (Минић 8), Јокић 9, Дудић 9, Поповић 9 (Николић 7), Китић 8, У. Милешевић 8. У динамичној и борбеној утакмици, играчи Дунава били су много бољи тим у другом полувремену. Поповић је постигао гол после контре, а У. Милешевић после соло продора.

П. Михајловић

Раднички (И) - Фрушкогорац 8:1 (4:0)

ИРИГ: Игралиште Радничког, гледалаца 52, судија Мандић (Инђија).Стрелци:  С. Шевић у 14. и 44, Боројевић у 27, Митровић у 37, Анђић у 50. и 79.и Лончар у 59. и 76. за Раднички, а Крстић у 69. минуту за Фрушкогорац.

РАДНИЧКИ: Малешев 7, Брацић 7, Николић 7, М. Шевић 7, Пазарски 8, Боројевић 7 (Бјелица 7), Станковић 7 (Анђић 8), Поповић 8 (Карамани Алекс), Еркановић 7, С. Шевић 8 (Бакаи 7), Митровић 7 (Новаковић).

ФРУШКОГОРАЦ: Н. Филиповић 6, Крнета 6, Петковић 6, Дробац 6, Петровић 6, Тртица 6, Вујичић 6, Ливаја 6, Симоновић 6, Лукић 6 (Маковски 6), Крцановић 6 (Крстић 7). Ирижани су били далеко бољи ривал, и постигли су само осам голова, од двадестак лепих шанси. Гости су постигли почасни голи то је било све од њих.

И. Таглиавиа

ЧСК - Слога (М) 3:3 (2:1)

ЧОРТАНОВЦИ: Стадион ЧСК-а, гледалаца 100, судија Радић (Ириг).Стрелци: Радовановић у 4, Драгичевић у 16.(из пенала) и Стаменковић у 75. за ЧСК, а Цурковић у 39, 50. и 90. минуту за Слогу. Жути картони: Драгичевић, Душан Димић, Петричевић (ЧСК9, Милошевић, Милин, Радошевић (Слога).

ЧСК: Војновић 8, Бошњаковић 8, Пејић 8, Радовановић 8, Ђокић 8, Душан Димић 8, Матош 8, П. Суботин 8, Стаменковић 8, Драгичевић 8, Симић 8 (Петричевић 8).

СЛОГА: Перић 9, Богуновић 7 (Татић 7), П. Ђокић 7, Белановић 7, Детелин 7, Брадић 9, Радошевић 7,  Милин 7, Кусић 8, Милошевић 7 (Варићак 7), Цурковић 9.

У борбеној и динамичној утакмици, гости из Марадика нису се предавали свих 90 минута икако су домаћини брзо повели, и завришли вођством у првом полувремену. Уствари, гости су у својим редовима имали расположеног и брзоногог Цурковића, који је потигао сва три гола, и најзаслужније што су гости освојили бод.

П. Станчев

ЈАЗАК: Цар Урош - Дунав 0:2, ЈАРКОВЦИ: Борац - Планинац 3:4, ИРИГ: Раднички-Фрушкогорац 8:1, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК-Слога (М) 3:3.Слога из Крњешаваца је била слободна.