(УЖИВО) СПЕКТАКУЛАРНА ЗАВРШНИЦА ВОШЕ, ОНИ СУ ПРВИ ФИНАЛИСТИ КУПА: Ево како су Новосађани шокирали Раднички из Крагујевца (Видео)

Раднички и Војводина играју полуфинале Купа Србије на стадиону "Чика Дача" у Крагујевцу.
Дневник/Printscreen

91. минут: 0:1 Војводина је коначно успела да савлада голмана Радничког. Стрелац је био Сеид Кораћ.

90. минут: Игра се надокнада од три минута.

88. минут: Ристић је покушао из корнера, али је голман Војводине Царевић био на месту.

54. минут: Прва шанса и за Раднички. Покушао је Ђурић, али је голман Војводине Царевић лако зауставио тај шут.

50. минут: Кембел је био у изгледној прилици, али је шутирао поред гола.

49: минут: Прва прилика за Војводину у другом полувремену. Покушао је Савићевић, али је шутирао право у голмана Радничког Лековића.

Почело је друго полувреме.

Полувреме

Пас на тренутак претрчао преко терена

На терен је улетео пас. Он је на неки начин успео да прође поред свих и да се ушуња на терен, а потом је весело протрчао по травнатој подлози стадиона у Крагујевцу. Прошао је поред фудбалера Војводине који су се налазили у казненом простору и који су били око повређеног саиграча, а како је сам и ушао, тако је и изашао са терена.

Публика је насмејано испратила овај сладак детаљ са трибина, а утакмица је врло брзо настављена.

45. минут: Игра се надокнада од два минута.

41. минут: Покушао је Зукић, али је голман Радничког био на месту.

30. минут: Прва прилика за Раднички, Алексић је био у шанси, ушао у шеснаестерац, али није успео да шутира, Црномарковић је избио лопту.

24. минут: Прекинута успаванка на "Чика Дачи", Војводина умало није стигла до вођства. Прво је шутирао Лазаревић, био је изблокиран, а онда се лопте домогао Сери, али је његов шут један од играча Радничког зауставио готово на гол линији.

20. минут: Прва изгледнија прилика за Војводину. У шанси је био Сери, али је голман домаћих био на месту.

На почетку без правих прилика на обе стране. Опрезни су и једни други, игра се без правог ризика, јер је улог велики.

Почела је утакмица.

Утакмица се игра пред 12.000 гледалаца на стадиону "Чика Дача".

САСТАВИ

Раднички Крагујевац: Лековић - Ћосић, Симовић, Митровић, Дадић - Алексић, Ристић, Видосављевић, Сахли, Ђурић - Глушчевић

Војводина: Царевић - Лазаревић, Црномарковић, Кораћ, Ђорђевић - Петровић, Зукић - Кембел, Савићевић, Сери - Ивановић

Утакмицу могу да одлуче нијансе, па грешке из дуела са ТСЦ-ом Војводина не би смела да понови. Раднички игра историјско полуфинале, јер никада није био у топ четири екипе у завршници Купа.

Крагуијевчани су пролаз у полуфинале обезбедили победом против Новог Пазара резултатом 3:1, док је Војводина на гостујућем терену савладала Чукарички са 2:1.