Војвођанска лига – Банат: Славија (К) – Раднички (З) 0:1 (0:0)

У дербију кола водила се равноправна игра без пуно прилика за гол. У првом полувремену вредно је истаћи да су фудбалери Славије два пута били у прилици

КОВАЧИЦА: СРЦ Релакс, гледалаца 200, судија: Ранков (Кикинда). Стрелац: Јањанин у 48. минуту (из пенала).

СЛАВИЈА:  Трбојевић 7, Чижик 7, Черњош 6, Раденковић 7, Стојановић 6, Шћепановић  7, Матић 6, Војновић 6 (Д.Чижик 6), Анђелковић 6, Смајлагић 7, Владул 6.

РАДНИЧКИ: Магда 7, Грбић  6, Самарyић  7, Красић 7,  Грујић 6, Шаренац 7, Бакош 7, Цаврић 6, Панић 6, Јањанин  7, Yајски 7.

У дербију кола водила се равноправна игра без пуно прилика за гол. У првом полувремену вредно је истаћи да су фудбалери Славије два пута били у прилици, али је голман гостију Магда сјајно интервенисао и сачувао своју мрежу. Само три минута игре у другом полувремену после центаршута  и дуела у шеснаестерцу домаћин, а судија је престрого досудио пенал за госте сигуран извођач био је Јањанин. Домаћи фудбалери покушавали су до краја меча да постигну погодак, али је гостујућа одбрана успела на челу са Магдом да на крају сачува минималну предност и освоје три бода

Б. Стојковски

Јединство (НБ) - Слобода 3:1 (1:0)

НОВИ САД: Стадион крај Тисе, гледалаца 150. Судија: Томашев (Зрењанин). Стрелци: Риго у 30, Перуничић у 55. и Радишић у 62. за Јединство, а Богдан у 78. минуту за Слободу.

ЈЕДИНСТВО (НБ): Немчев 7 (Јенеи -), Месарошки 7, Малеш 7, Киурски 7 , Радишић 8 (С. Попов -),  Л. Попов 8, Риго 8 , Дрљача 7, Фаркаш 7, Милосављев 7, Перуничић 7 (Аћимов-)

СЛОБОДА: Тодоровић 5, Д. Марковић 5, Лаништанин 6, Ђапа 6, Малиџа 6, А.  Карановић 6, Лекић 6, Важић 6, Богдан 6,  Н. Карановић 6 (Бркић -), И. Марковић 6

До своје друге узастопне победе, а пете у првенству, домаћи су дошли лакше него што се то очекивало. После неколико пропуштених прилика у 30. минуту Ервин Риго је са 18 метара савладао несигурног Тодоровића. Иницијатива домаћих у 55. минуту крунисана је поклон  голом, Тодоровић је, једну безопасну лопту одбио до Перуничића, којем није било тешко да удвостручи предност свог тима. Своју добру партију, лепим голом, крунисао је Владимир Радишић, да би Богдан, у финишу утакмице, поставио коначан резултат.

С. Давидовић

Козара - Полет (И) 5:1 (3:1)

БАНАТСКО ВЕЛИКО СЕЛО: Стадион Козаре, гледалаца око 300, судија: Дрндаревић (Зрењанин). Стрелци: М. Бунић у 11. Спахић у 17. и 45. Б. Бунић у 68. и Солеша у 70. за Козару, а Ранимиров у 44. минуту за Полет. Жути картони: Зељковић, Т. Бјелановић и Спахић (Козара).

КОЗАРА: Атлагић 7, Т. Бјелановић 7, М. Бунић 8, Б. Бунић 8 (Бурсаћ), Китановић 8, Зељковић 8, Латиновић 7, Д. Бјелановић 7 (Јеличић), Ружић 7 (Солеша 7), Остојић 8, Спахић 9.

ПОЛЕТ: Минић 7, Ћулибрк 6, Јездимировић 6 (Н. Ранисављев), Илић 6, Жижаковић 6, Крачунов 6, Балаж 6 (Добричанин), А. Ранимиров 7, Караклић 6 (Лазин), Рајак 6, Бранков 6.

Без много проблема домаћин је остварио високу победу против екипе новог војвођанског лигаша Полета из Избишта. Мрежу гостујућег голмана начео је већ у 11. минуту Милан Бунић, да би потом Спахића својим првим поготком од укупно два повећао вођство. Минут пре истека времена гости су поготком Александра Ранимирова смањили на 2:1, а потом се у последњим секундама у листу стрелаца уписао и Спахић.
У наставку игре од многобројних прилика домаћин је реализовао две и то преко Бојана Бунића и младог Солеше.

М. С.

Будућност - Јединство (БК) 3:2 (1:0)

СРПСКА ЦРЊА: Стадион Будућности, гледалаца око 100, судија: Зорић (Клек). Стрелци: Зекановић у 6. и 90. и Радин у 56. за Будућност, а А. Мартиновић у 68. и 89. минуту за Јединство.

БУДУЋНОСТ: Арсин 7, Васиљевић 8, Марков 7, А. Прокин 8, Прпа 7, Поповић 7, Перин 7, Зекановић 8, Јовандић 8, Радин 8, С. Прокин 7.

ЈЕДИНСТВО: Патаки 6, Дапчевић 6, Бицок 8, Бабић 7, Ђурић 7, А. Мартиновић 8, С. Мартиновић 7 (Медић), Јовић 7, Витић 7, Балаж 7, Рамовић 6.

Тим из Ђуриног села победио је буквално у последњим секундама меча. Водили су домаћини са 2:0, да би потом искусни Алекса Мартиновић смањио у 68. минуту на 2:1, а непуни минут пре краја поравнао резултат. У последњим тренуцима овог сусрета Зекановић је постигао свој други погодак вредан три бода.

М. С.

ЖАК - Раднички (С) 0:1 (0:1)

КИКИНДА: Стадион Вашариште, гледалац 600, судија: Ћировић (Вршац), стрелац: Огњеновић у 22. минуту (из пенала). Жути картони: Чочај, Чуданов, Чекић (ЖАК), Стојаковић (Раднички).

ЖАК: Чочај 7, Иветић 6, Лолић 6 (Зарић 6), Чуданов 6, Илић 6, Попов 6, Чекић 6, Ивановић 6, Момчилов 6 (Чусо 6), Танацков 6, Д. Фућак 6.

РАДНИЧКИ: М. Стаменковић 7, Вуковић 6, Скоко 7, Роган 7, Огњеновић 7, Вујадиновић 6, Нинић 6 (Стојаковић), Кукић 7, Дубљевић 7
(Магочевић), Милојевић 6, Крнетић 6 (Контанов).

Једини погодак на овом мечу који ће се брзо заборавити постигнут је из пенала. У 22. минуту голман домаћина Чочај направио је у свом казненом простору непотребан прекршај над гостујућем играчу, зарадио жути картон и судија је досудио најстрожу казну. Сигуран реализатор био је Огњеновић.
ва настојања кикиндских железничара да изједначе била су онемогућена пре свега добрим одбранама играча гостију испред свог казненог простора.

М. С.

Раднички (К) – Црвена звезда (РС) 1:0 (0:0)

КОВИН: Стадион Радничког. Гледалаца: 150. Судија: Игор Јајић (Панчево). Стрелац: Живић у 87 минуту.  Жути картони: Миловановић, Ђурђевић, Вуличевић, Бицуљевић (Раднички), Гуданов, Пашић (Црвена звезда).

РАДНИЧКИ: Аврамовић 7, Јекић 7, Миловановић  6, Николић 7,  Живић 7, Ђурђевић 7, Милентијевић 6 (Ракоц 6), Голубовић 7 (Раденковић -), Бицуљевић 6, Васић 6, Вуличевић 7 (Рађеновић –).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Милованић 7, Грубор 6, Кнежевић 7, Ђурђевић 6, Узелац 6 (Кресоја 6), Утржен 6, Петровић 6, Вокић 6, Билбија 6, Чуданов 6, Пашић 6 (Петровић -).

Само три минута делило је фудбалере  гостујуће екипе из Руског Села да остану непоражени у Ковину.Од првог минута домаћи фудбалери имали су инцијативу и створили прилике из којих је теже промашити, али је мрежа гостију остала нетакнута до 87. минута када је Живић извео слободан ударац и постигао погодак за три бода. У 57. минути фудбалери домаћег тима  тражили су пенал када је срушен  Вуличевић, али је судијска пиштаљка остала нема.