Бачка Паланка, први разред: Јовановић за три бода

Наша звезда - Борац 1:2 (0:1)

СИЛБАШ: Игралиште Наше звезде, гледалац 100, судија: Хорњак (Гајдобра), стрелци: Пејак у 46. за Нашу звезду, а Јовановић у 39. и 73. минту за Борац. Жути картони: Алексић (Наша звезда). Црвени картон: Алексић (Наша звезда).

НАША ЗВЕЗДА: Кепчиј 8, Парошки 6 (Панић 6) Столић 7, Грња 6, Гашић 6, Тривуновић 6, Хложан 6, Писарев 7, Алексић 5, Лаћарак 7, Пејак 7.

БОРАЦ: Петковић 8, Прошић 8, Попадић 8, Козомора 8, Војновић 8, Рамић 8, Лакатош 8 (М. Николић 7), Драшко 8, Тркуља 8, Јовановић 9, Станишић 8.

Фудбалери Борца из Обровца потпуно заслужено су победили домаћина пошто су скоро свих 90 минута доминирали. Прво полувреме играчи Борца су имали најмање четири стопостотне шансе од којих је само једна искоришћена. Домаћин је остао са десет играча у 29. минуту, пошто је Алексић добијо црвени картон.

Друго полувреме почео је голом домаћих у 46. минуту пошто је Пејак добро реаговао у шеснаестерцу и изједначио. Гол одлуке постигнут је у 73. минуту када је Тркуља проиграо Јовановића, а овај маниром расног стрелаца резантним ударцем постигао гол.

Б. Гајић

Кулпин - Тврђава 3:0, Наша звезда - Борац (О) 1:2, Борац - Маглић 2:3, Кривањ - Нештин 0:4.

1. Кулпин         5      5      0      0      18:2  15

2. Борац           6      5      0      1      13:10        15

3. Нештин         6      4      1      1      8:3   13

4. Кривањ         5      3      0      2      9:8   9

5. Борац           5      2      0      3      7:8   6

6. Бачка            6      2      0      4      6:13  6

7. Маглић          5      1      1      3      5:8   4

8. Слога             5      1      1      3      5:9   4