Бачка Паланка (Први разред): Преокрет у Силбашу

​​​​​​​Наша звезда – Кулпин 2:3 (1:0)
silbas gol

СИЛБАШ: Игралиште Наше звезде, гледалаца: 100, судија: Боснић (Бачка Паланка). Стрелци: Писарев у 9, Сантрач у 55. за Нашу звезду, а Крстић у 57, Збућновић у 82. и 84. минуту за Кулпин. Жути картони: Сантрач, Кепчија, Н. Панић и Лучић (Н. звезда), Булатовић, Кирти, Хашка и Зорић (Кулпин).

НАША ЗВЕЗДА: Плавшић, Карачоњи, А. Хложан, Дмитровић, Кепчија (Н. Панић), Ђурагић, Гашић, Грња, Сантрач, Писарев, Торић (Лучић).

КУЛПИН: Јурик, Хашка, Стајић, Зарић, Кајтез, Анђић, Крстић, Кирти, Булатовић, Збућновић, Ђуга.

Најуспешнији тим пролећа, силбашка Наша звезда, претрпео је први пораз од Кулпина. Домаћи су повели већ у 8. минуту лепим  голом свог најбољег играча Писарева, после акције Сантрача и Дмитровића. Писарев је можда могао решити утакмицу у првом полувремену, али је два његова опасна шута голман Јурик избацио у корнер, а у 44. минуту је погодио десну стативу. Исто то је учинио и Хашка у 13. минуту шутем са око 30 метара.

Када је Сантрач у 55. минуту повисио на 2:0 многи су мислили да ће домаћин освојити цео плен. Гол Крстића са дистанце само два минута касније вратио је госте у игру. Пет минута касније Грња је снажним шутем уздрмао десни дирек гола Јурика. У финишу је настао потпуни преокрет, када је лукави и сналажљиви Збућновић у року од три минута искориастио центаршутеве Зорића и Хашке са десне стране и из близине два пута матирао Плавшића.

Ј. Пуцовски

Борац - Кривањ 6:0 (6:0) (прекинуто у 48. минуту)

ОБРОВАЦ: Игралиште Борца, гледалаца 200, судија: Хорњак (Гајдобра), стрелци: М. Јовановић у 4. 26. и 35. Бошњак у 9. Станишић у 12. С. Јовановић у 24. минуту. Жути картон: Петковић (Борац).

БОРАЦ: Петковић, Ђуришић 7, Бошњак 8, Козомора 8, Максимовић 8, Лалић 8, И. Николић 7, Драшко 7, М. Јовановић 9, С. Јовановић 7, Станишић 8.

КРИВАЊ: Нађ 6, Кочић 5, Крајиновић 5, Слабински 6, Солдат 6, Владисављев 6, Ладислав 6, Добаш 6, Павлов 7, Вукоје 7.

Гости из Селенче су допутовали у Обровац са 10 играча, па је домаћину било лакше да напуне мрежу немоћног Нађа. Одличну партију је показао Миодраг Јовановић који је постигао три гола и био исто толико асистент. Гости су у 40. минуту остали са три играча мање јер се повредио Добаш, а затим почетком другог полувремена још један њихов играч тако да је судија Хорњак морао да прекине утакмицу. Овом победом домаћи су пред баражом за попуну Сомборске подручне лиге, јер остаје још да одигра последњу утакмицу са последњим на табели Слоге из Плавне.

Б. Гајић

Наша звезда - Кулпин 2:3, Борац  - Кривањ 6:0, Маглић - Слога 4:0, Нештин - Бачка 6:2

1. Кулпин             17     15     0      2      65:17        45

2. Борац               17     11     0      6      42:34        33

3. Нештин             17     9      3      5      29:15        30

4. Маглић              17     9      2      6      32:26        29

5. Тврђава            16     8      2      6      24:16        26

6. Наша Звез.      17     8      1      8      27:27        25

7. Кривањ            17     6      2      9      27:40        20

8. Бачка               17     4      2      11     18:39        14