Брестовчани бољи у баражу за попуну Војвођанске лиге Север

БАЧКИ БРЕСТОВАЦ: Фудбалери БСК –а  из Банатског Брестовца пласирали су се у Војвођанску лигу - север пошто су и у реванш утакмици баража победили екипу Његоша са 2:1( у Ловћенцу су славили 1:0).
Fudbal ilustracija / Tanjug

Домаћин је повео у 2. минуту голом Стојшића, а гости су изједначили у 15. минуту преко Гленyе. У другом полувремену водила се велика борба, али веома фер и коректна. Неизвесност је трајала до 82. минута када је Влајић направио велеслалом, лепо упослио Агбабу, који је са петнаестак метара савладао голмана Николића, што је био знак за велико славље домаћих играча и навијача.

А. Чичић

БСК - Његош 2:1 (1:1)

БАЧКИ БРЕСТОВАЦ: Игралиште БСК-а, гледалаца 700, судија: Гајдобрански (Нови Сад), стрелци: Стојшић у 2. Агбаба у 82. за БСК, Гленyа у 15. минуту за Његош.

БСК: Игњатовић 7, Маринковић 7, Божић 7, Кнежевић 7, Милошевић 8, Дивљак 7, Сушић 8 (Ћујић), Стојиљковић 7 (Станић 7), Стојшић 8, Влајић 9, Агбаба 8.

ЊЕГОШ: Николић 7, Перовић 7, Б. Павичевић 6, Станишић 7, Пејовић 7, И. Павичевић 7, А. Мрваљевић 6 (Милуновић 7), Гленyа 7, М. Мрваљевић 7, Кочиш 6 (Вујовић 7), Котараш 7.