Фудбалери Ливерпула победили Вест Хем, Челси поражен од Астон Виле

ЛОНДОН: Фудбалери Челсија поражени су данас у Лондону од екипе Астон Виле резултатом 1:0 у мечу шестог кола Премијер лиге.
1

Једини гол на утакмици постигао је Оли Воткинс у 73. минуту.

Челси је од 58. минута играо са фудбалером мање, пошто је искључен Мало Густо. Челси је у досадашњем делу сезоне забележио једну победу, два ремија и три пораза и тренутно се налази тек на 14. месту на табели са пет бодова.

Астон Вила је шеста са 12. Ливерпул је на свом терену победио Вест Хем 3:1. Голове за Ливерпул постигли су Мохамед Салах у 16. из пенала, Дарвин Нуњез у 60. и Диого Жота у 85. минуту.

Једини стрелац за госте био је Џерод Бовен у 42. минуту. Ливерпул је други на табели са 16 бодова, док је Вест Хем седми са 10. Брајтон је на свом терену победио Борнмут 3:1, док су Арсенал и Тотенхем одиграли 2:2.