Фудбалери Сампдорије победили Ређану, НОСИЛИ ДРЕСОВЕ У ЧАСТ СИНИШЕ МИХАЈЛОВИЋА

Фудбалери Сампдорије победили су као гости Ређану резултатом 2:1 у мечу 17. кола Серије Б у ком је клуб из Ђенове носио дресове којима је на годишњицу смрти одао почаст Синиши Михајловићу.
sinisa mihajlovic

Екипа тренера Андрее Прила је носила специјалне дресове са ликом Михајловића на рукаву. Михајловић је и као играч и као тренер био у Сампдорији, а клуб из Ђенове је прелепим гестом показао да никад неће заборавити прерано преминулог Србина.

Гости су у Ређо Емилији стигли до победе головима Пајтима Касамија у 44. и Мануела Де Луке у 46. минуту. Маноло Портанова је 90+1. минуту поставио коначан резултат, а гости су меч окончали са десеторицом јер је у 90+2. искључен Антонио Ла Гумина.

Сампдорија је после победе 10. на табели са 22 бода, са добрим шансама да се укључи у трку за осмо место које води у бараж за попуну Серије А.