Градска лига Нови Сад: Изненађење у Гардиновцима

Обе екипе  оправдале су висок пласман на табели, гости су успели да реализују своје прилике и забележе вредну победу у борби за виши ранг.
fudbal lopta pix

Хајдук (Г) - Бачка (Б)  1:3 (1:2)

ГАРДИНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 100, судија Станић (Будисава) .Стрелци : Радаковић у 43 .(из једанаестерац) за Хајдук , а Леђанац у 41. и 65.  Трифуновић у 22. минуту за Бачку. Жути картони: Николић (Хајдук), а Ђаковић (Бачка)

ХАЈДУК: Јосимов 7, Васић 6, Цветковић 6, Чурић 6(од 80. Стојановић 6), Ракић 7, Николић 7, Илић 7, Јовановић 7, Голић 7, Радаковић 7, Зељковић 7(од 50. Петковић 6)

БАЧКА:  Мандић 7, Н. Павлов 7(од 80. Слепчев 7) Р. Павлов 7, Зељуг 7, Ђаковић 8, Милић 8, Плавшић 7( од 63. Ристивојевић 7), Тодоровић 8(од 70. Глишић 7), Леђанац 8 (од 80. Радман 7), Софранин 8, Трифуновић 8 ( од 70. Роквић 7).

У наставку утакмице екипа Хајдука створила је неколико прилика, али нису успели да погоде мрежу,  а из једне контре најбољи играч утакмице Леђанац је у 65.минуту поставио коначан резултат утакмице.

Сл. Симић

Железничар - Ченеј 6:0 (0:0)

БЕГЕЧ: Игрталиште Бачке, гледалаца око 50, судија: Паштар (Ветерник), стрелци: Стојковић у 62. 64. и 86. Ћуковић у 70. Вуловић у 76. и Радовић у 83. минуту. Жути картони: Сикинић, Булатовић (Железничар), Солонски, Стојковић (Ченеј).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Срдановић, Предојевић, Самарџија, Марешћук (Јоксимовић), Вулевић, Радовић, Деспотовић (Маровић), Сикинић, Никшић (Маровић), Делић (Булатовић).

ЧЕНЕЈ: Дакић, Ћурчић, Рогић, Драговић, Малетић, Салонски, Стојковић, Вилотијевић, Крстевски, Плавшић, Возар.

Док су имали снаге Ченејци су одолевали фудбалерима Железничара, а када су у 62. минуту постигли гол, стали су и напунили гол Дакића.

З. К.

Обилић - Пролетер 3:0 (3:0) (прекинуто у 27. минуту)

ВИЛОВО: Игралиште Обилића, гледалаца 30, судија: Куртиши (Нови Сад), стрелци: П. Банић у 5. и Р. Панић у 12. и 27. минуту.

ОБИЛИЋ: Младеновић, Бошко Панић, Бојан Панић, Ј. Панић, Милинковић, Добрић, Р. Панић, Вукотић, С. Панић, Фирић, Скелеџија.

ПРОЛЕТЕР: Катона, Вукотић, Стевановић, Крстић, Малешевић, Вебер, Нешковић.

Баношторци у Вилово стигли са седморицом фудбалера, а када су примили три гола још један играч се повредио и сусрет је прекинут.

Ж. М.

Москва - Хајдук (НС) 2:5 (0:2)

НОВИ САД: Игралиште Црвене звзеде, гледалаца око 80, судија: Јовановић (Нови Сад), стрелци: Микан у 80. и Тот у 85. за Москву, а Салиху у 17. Поповић у 22. Петковић у 71. Шаколи у 72. и 84. минуту за Хајдук. Жути картони: Кажић, Ђурковић, Јанков (Москва7.

МОСКВА: Бичкеји, Радић, Кажић (Ђурковић), Томов (Новаковић), Чамџић (Манић), Микан, Лато, Бериша (Јанков), Тот, Васић, Спајић.

ХАЈДУК: Лишић, Краснићи, Дубак (Даниловић), Поповић (Стаменковић), Мирковић, Шаколи, Благојевић (Паунић), Тадић (Малешевић), Салиху, Петковић, Човић.

Није било дилеме у мечу између Москве и Хајдука. Комшије са клисе су лако стигли до победе. У 61. минуту је све било решено када је Благоје Петковић постигао и трећи гол. У финишу меча екипа Москве је успела да ублажи пораз, али утисак се није променио.

Б. Д.

Хајдук (Ч) -  Виноградар 0:2 (0:1)

ЧУРУГ: Игралиште Хајдука, гледалаца око 50. Судија: Миловановић (Нови Сад). Стрелци: Периновић 25. Рац 55. минуту. Жути картони: Вујичић Хајдук; Л. Шебеж, Рац, Периновић Виноградар.

ХАЈДУК:  Шарић, Бранчић, Топић, Марковић, Петрић (Вујичић), Лазић, Делић (Митровић), Росић, Срећков (Поповић), Марков, Тегелтија.

ВИНОГРАДАР:  Н. Елез, Курешевић, С. Елез, Топаловић (С. Шебез), Л. Шебез, Релић, Павловић, Рац, Буквић, Периновић, Стојановић (Лаловић).

У обострано отвореној игри много искуснији састав из Лединаца без већих проблема стигао је до победе у Чуругу головима Бранка Периновића и Бранислава Раца.

П. Бундало

Сусек - Борац (Р) 7:0 (7:0) (прекинуто у полувремену)

СУСЕК: Игралиште Сусека, гледалаца 100, судија: Кизић (Нови Сад), стрелци: Живановић у 7. и 14. Ранков у 9. и 16. Бакош у 23. и 35. Стојановић у 40. минуту.

СУСЕК: Бројчин, Крстић, Томић, Мрвичин, Рапић, Стојановић, Бакош, Старчевић, Живановић, Ранков, Иконић.

БОРАЦ: Кесић, Дринић, Лабовић, Поповић, Степанов, Маричић, Томаш, Бергић, Новаковић, Милошевић, Миљковић.

Разиграним Сусечанима само је једно полувреме било довољно да декласирају госте из Раковца у општинском дербију. Квалитет је био на страни домаћина, што говори и резултат првог полувремена. Утакмица је прекинута у 45. минуту када су гости изашли на терен са свега шест играча, тако да је судија одсвирао крај.

Б. Старчевић

МилетићТител 4:1 (0:1)

МОШОРИН: Игралиште Милетића, гледалаца 10, судија Акин (Футог), стрелци: Јосиповић у 50. Чолић у 60.  Д. Тривуновић у 67. и Тркуља у 87. за Милетић, а Петровић у 30. минуту за Тител.

МИЛЕТИЋ: Петковић 7, Јанковић 7, Рогић 7, Ђурић 7 (Славнић 7), Симић 7 ( Радић 7), Бањац 8, Гелић 7, Јосиповић 8 (Д. Тривуновић 7) , Тркуља 8, Тривуновић 7, Чолић 8.

ТИТЕЛ: Мајор 7, Фодор 7, Паунић 7, Милојковић 7, Пешић 7, Николић 7 ,Ј. Караташевски 7, Н. Караташевски 7, Младеновић 7, Ђорђевић 7, Петровић 8.

Прво полувреме припало је гостима. После асистенције Ј. Караташевског најмлађи и најбољи играч Титељана Петровић је заобишао голмана и довео свој тим у водство.

У другом полувремену су гледаоци видели много бољу игру Мошорину. Прво је Јосиповић искористио лошу игру у одбрани гостију и са 18 метара јаким шутем донео изједначење.  Чолић је убрзо затим побегао чуварима и главом донео предност домаћину. После прекида резервиста Д. Тривуновић тек што је ушао у игру повећао резултат, а убедљиву победу домаћинима  донео је Младен Тркуља некадашњи првотимац Титела.

Ж. М

СиригСлога (Л) 13:0 (прекинуто у 45. минуту)

СИРИГ: Спортски центар ‘’Мика и Мишке‘’, гледалаца: 100, судија: Милојевић (Нови Сад), стрелци: Грујичић у 12, 13 и 45, Косић у 20, 28 и 36, Марјанов у 26. и 40, Танасић у 4, Вујановић у 11. и Радосављевић у 43. минуту.

СИРИГ: Гогић, Радосављевић, Брежњак, Танасић, Ивковић, Грујичић, Декић, Косић, Марјанов, Вујановић, Ружин.

СЛОГА: Јовин, Јојарт, Вишнић, Аникић, Ахметовић, Мађар, Гајић, Видић, Рончевић. Гости из Лока, на мегдан лидеру, дошли су са 9 играча, а у после повреде тројице фудбалера , судија Милојевић, означио је превремени крај утакмице.

М. Мен.

Резултати:

Обилић - Пролетер 3:0, Хајдук (Г) - Бачка 1:3, Милетић - Тител 4:1, Железничар - Ченеј 6:0, Хајдук (Ч) - Виноградар 0:2, Сириг  - Слога 13:0, Сусек - Борац 7:0, Хајдук (НС) - Москва 5:2.