Хет-трик" Хаскића за преокрет Радничког над Пролетером у Новом Саду

НОВИ САД: Фудбалери нишког Радничког победили су у Новом Саду екипу Пролетера 3:2 (0:1) у уводном мечу 4. кола плеј-офа Суперлиге Србије.
Superliga Srbije sezona 2 2018/19
Утакмицу је обележио први стрелац лиге Нермин Хаскић са три гола, у 50, 54. и 71. минуту, док су за домаћина погодили Срђан Вујаклија у 31. и Немања Човић у 61. минуту.
Нишлије су успеле да направе преокрет у другом полувремену и приближе се Звезди на три бода, с тим да актуелни шампион сутра на истом стадиону игра против Војводине.
Раднички је такође, у првој полусезони, славио после преокрета над Пролетером у Новом Саду (2:1) у мечу који је изазвао велике сумње у регуларност...
Сутра су на програму преостале утакмице комплетног 4. кола:
Плеј-оф: Војводина - Црвена звезда (16 сати), Чукарички - Напредак (18), Партизан - Младост (18).
Табела: Црвена звезда 48, Раднички 45, Младост 32, Чукарички 31, Партизан 30, Напредак 27, Пролетер 22, Војводина 20.
Плеј-аут, сутра: Рад - Динамо (16), Радник - Вождовац (16), Земун - Бачка (16), Мачва - Спартак (18).
Табела: Спартак 23, Радник 21, Вождовац 21, Мачва 20, Бачка 18, Рад 15, Динамо 14, Земун 14.