КИКИНДА – ЖИТИШТЕ: Дерби припао Новобечејцима

2. октобар  - Јединство 0:1 (0:0)
с

КУМАНЕ: Игралиште 2.октобра, гледалаца 400, судија: Зекоња (Кикинда). Стрелац: Марко Матић у 49. минуту. Жути картони: Ковачев ,Јанковић, Милосављев (2. октобар), а Докман, Ненад Пецарски, Николић (Јединство).

2. ОКТОБАР: Борислав Радосављев 7, Ковачев 7, Горан Радосављев 7,5, Симоновић 6,5 (Тешић 7), Љеваја 7,5, Јанковић 7 (Чилег 6,5), Лазић 8 , Бериша 7,5 (Виоглавин 7), Милосављев 7, Оyић 7, Расими 6,5 (Носоњин 7,5).

ЈЕДИНСТВО (НБ): Влашкалин 8,5, Фаркаш 7,5 (Максимовић 7), Марко Пецарски 7,5, Еремић 7, Марко Матић 9, Докман 8, Малеш 8, Веселиновић 7,5, Ненад Пецарски 7,5, Николић 7 (Стојанов 7,5), Коледин 8 (Вребалов 7,5).

У првом полувремену било је прегршт лепих акција и потеза ,али су голмани обеју екипа били на висини задатка.  Гостујућа екипа Јединства предвођена тренером Ивицом Миливојевим је у натставку меча заиграла боље и у 49 минуту млади Марко Матић  је затресао мрежу домаћег голмана  Борислава Радосављева.

После тога поготка, домаћи су кренули агресивније, али је одлична одбрана гостију предвођена голманом Игором Влашкалином  је све покушаје успела да заустави.

1. октобар - Омладинац (РТ)  3:1 (1:1)

СРПСКИ ИТЕБЕЈ: Игралиште 1. октобра, гледалаца 150, судија: Радаковић  (Банатско Карађорђево), стрелци: Никола Шебешћан у 16. и 46. и Лудајић у 64 минуту за 1. октобар, а З. Борикић у 29. минуту за Омладинац .Жути картони: Далибор Вираг, Матић, Петровић (1.октобар) ,а Рајков, Игор Салма, Костић (Омладинац).

1. ОКТОБАР: Поповић 8, Мирослав Николин 7 (Ервин Цирок 7), Борош 7,5, Марковић 7,5, Ковач 7, Данијел Вираг 7,5, Никола Шебешћан 9 (Лудајић 8), Далибор Вираг 7, Матић 7,5 (Петровић 7,5), Чапо 7,5( Игор Цирок 7) .

ОМЛАДИНАЦ: Максимчев 6,5, Ћировски 7, Банду 6,5, Зоран Капур 7, Сакал 6, Рајков 6,5, Надаждин 7, Игор Салма 6,5, Борикић 7,5 (Карагић 6),Глишин 7(Костић 6,5), Вукмировић 7,5 (Виктор Салма 6,5).

Домаћи су имали проблеме због искључења у минулом колу голлмана Тибора Кашлика међу стативе је м орао стати Игор Поповић који је свој нови задатак одлично обавио. Гости из Равног Тополовца су у првом полувремену били равноправан противник, али уј наставку домаћИ су са два поготка решили меч.

Напредак  - Тереквеш  0:2 (0:2)

БАНАТСКА ТОПОЛА: Игралиште Напредка, гледалаца 150. Судија: Стојадинов (Кикинда). Стрелци: Дејан Тривуновић у 16. и 32. минуту.

НАПРЕДАК: Ердег 6, Зец 6, Алар 5,5, Марко Тинтор 7, Вујин 6,5 , Каналаш 6,5, Станковић 6, Голушин 6,5, Миладинов 6, Стојановић 7 ,Вукмировић 6.

ТЕРЕКВЕШ: Тарана 8,5, Сабо 7, Александар Обрадовић 7,5, Субу 7,5 , Шарановић 7,5, Никола Обрадовић 7(Мике 7,5), Ристић 7,5, Љубивоје Тривуновић 8, Дејан Тривуновић 9,Рафа 7,5 (Молнар 7,5), Мирко Тривуновић 7,5.

Екипа Тереквеша није препустила ништа случају, а ветерана Здравко Таран је такође доста допринео да изађу као непоражени у за њих врло важном мечу. Истакао се млади играч Тереквеша Дејан Тривуновић који једва пута погодио мрежу Напретка.

Пролетер  - Подгрмеч 5:0 (прекинуто у 37. минуту)

МЕЂА: Игралиште Пролетера, гледалаца 100. Судија: Никитовић (Торак). Стрелци: Танасић у 8, Попадић у 17. Горан Живков у 22. Жарко Станковић у 30.  И Климовић у 36 минуту.

ПРОЛЕТЕР: Срђан Станковић 8, Попадић 7, Жарко Станковић 7,5, Радиновић 7, Обрад Становић 7,5, Рајко Вујовић 8, Климовић 7,5, Танасић 8,5 ,Горан Живков 9, Мршић 7,5, Милош Становић 8.

ПОДГРМЕЧ: Шијан 5, Манојловић 5 ,Ђурић 5, Бабић 5, Сивчевић 5, Кочалка 5, Радован Живковић 5, Ђорђе Живковић 5.

Домаћим фудбалерима екипи Пролетера из Међе је знатно био олакшан посао, јер су гости из Житишта дошли са само 8 играча И после петог поготка,  због повреде двојице фудбалера напустили терен.

Припремио: П. Станић

Пролетер - Подгрмеч 5:0(прекинуто), 2. октобар - Јединство (НБ) 0:1, Напредак - Тереквеш 0:2, 1. октобар - Омладинац 3:1. Слободан је био Рохам.

1. 2. октобар     11     10     0      1      37:9  30

2. Јединство (НБ)       11     9      1      1      38:11        28

3. Тереквеш      11     9      0      2      30:11        27

4. 1. октобар     11     4      2      5      21:27        14

5. Пролетер       10     4      1      5      20:23        13

6. Напредак (-1)        11     4      0      7      23:26        11

7. Рохам    10     3      0      7      17:30        9

8. Подгрмеч      11     2      0      9      9:33  6