ЛОШ РЕЗУЛТАТ Омладинци Партизана поражени од Шерифа у УЕФА Лиги младих

ТИРАСПОЉ: Омладинци Партизана поражени су данас од Шерифа у Молдавији резултатом 2:0 (2:0), у првом мечу другог кола фудбалске УЕФА Лиге младих.
fk partizan

Домаћин је у Тираспољу повео већ у 8. минуту, кад Дан-Анђело Боцан матирао голмана Партизана Вању Радулашког. У 15. минуту је већ било 2:0, стрелац је био Артјом Дијинари после асистенције Николаја Ковалског.

Иако су до краја меча изабраници Ненада Стојаковића били бољи у свим сегментима игре, нису успели да крунишу иницијативу и искористе неколико повољних шанси, па ће у Београду морати да јуре минус од два гола и то без Јанка Јевремовића, који је добио директан црвени картон у 90+7. минуту.

Реванш меч ће бити одигран 29. новембра на стадиону Партизана.

Победник двомеча ће се пласирати у бараж за пласман у осмину финала, у ком ће играти против неке од друголасираних екипа из групне фазе.