ЛШ: Фудбалери Интера ПОБЕДИЛИ Атлетико Мадрид, РЕМИ ПСВ-а и Борусије Дортмунд (ФОТО)

МИЛАНО: Фудбалери Интера победили су вечерас у Милану екипу мадридског Атлетика резултатом 1:0 (0:0) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона.
l

Једини гол на утакмици постигао је Марко Арнаутовић у 79. минуту. Реванш меч између Атлетика и Интера биће одигран 13. марта од 21 час у Мадриду.

Фудбалери ПСВ-а и Борусије Дортмунд одиграли су вечерас у Ајндховену без победника, 1:1 (0:1) у првом мечу осмине финала ЛШ.

Борусија је повела голом Донијела Малена у 24. минуту. Изједначење тиму из Ајндховена донео је Лук де Јонг из пенала у 56. минуту. Главни арбитар на овој утакмици био је српски судија Срђан Јовановић.

Реванш меч између Борусије и ПСВ-а биће одигран 13. марта од 21 час у Дортмунду.