МЕЂУПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ-ЗАПАД: Нова победа Кузминаца

Срем (СР) -Граничар (К) 0:3 (0:1)
fudbalska lopta

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, гледалаца 100, судија Филиповић (Сремска Митровица).Стрелци: Врањковић у 44, Јовановић у 60. и Стефановић у 72. минуту. Жути картон: Марко Зарић (Срем).

СРЕМ: Томашевић 6, Васиљевић 7, Марјановић 7, Иносављевић 7, Љ. Копрић 6, Небојша Вићентић 6, Марко Зарић 7, Адамовић 7, Радосављевић 7, Тривунић 7, Ненадовић 7 (Рајић).

ГРАНИЧАР: Шивољицки 7, Јовановић 8, Стевић 7, Митровић 7, Врањковић 8, Дејан Печеница 7,  Стефановић 8, Дарко Печеница 7, Вукадиновић 7, Н. Симић 7 (Сушић), Недимовић 7.

Кузминци су играли доброи  славили заслужено, али ни домаћини нису баш били слаб ривал.Играли су отворенои неколико пута су добро намучили гостујућу одбрану.Врањковић је довео госте у вођство из слободног ударца са око 20 метара.

С. Голубовић

ЛСК - Јединство (Р) 2:1 (1:1)

ЛАЋАРАК: Игралиште ЛСК-а, гледалаца 150, судија Мијановић (Адашевци).Стрелци: Лацковић у 12. и 92. за ЛСК, Крстић у 21. минуту за Јединство. Жути картони: Сладојевић, Вуколић (ЛСК).

ЛСК: Овшек 7, Драгишић 7 (Савић 7), Дринић 7 (Недић), Лацковић 9, Вуколић 7, Босанчић 7, Петковић 7, Милановић 7 (Каралић), Зарић 7, Шуман 7, Рибић 7.

ЈЕДИНСТВО: Цветковић 7, Милекшић  6 (Маћешић 6), Сремчевић 6, Цветићанин 7, Самарyић 7, Јеж 7, Јовановић 6, Адамовић 7, Војчанин 7, Илић 7 (Лошић), Крстић 8.

Гости из Руме су допутовали са само једном намером, да славе.А, играчи ЛСК-а кренули су ангажовано и плод такве игре је победа.

М. П.

Бикић - БСК  2:1 (1:1)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, гледалаца 150, судија Сучевић (Рума).Стрелци: М. Мијатовић у 44. (из пенала) и Бибић у 88. за Бикић, Зељковић у 9. минуту за БСК. Жути картони: М. Мијатовић (Бикић), Томић, Милетић (БСК).

БИКИЋ: Козељац 7, З. Смајић 7, Н. Смајић 7, М. Мијатовић 8, Мирчетић 7, Шумаруна 7, Бибић 8 (Милутиновић), Добрић 7, Благојевић 7 (Радмановац), Сарић 7 (Бајрами), Павић 7.

БСК: Коплић 7, Т. Племић 7, Б. Ћирић 7, Галетић 7, Милетић 7, Кованџић 7, Лазић 7, Маринковић 7 (Милановић), Томић 7 (Новаковић), Зељковић 7, Ж. Ћирић 7.

Гости допутовали са намером да се надигравају са домаћином. И већ у 9. минуту после контре Зељковић је одбијену лопту послао лоб ударцем с 20 метара у домаћу мрежу. У финишу полувремена М. Мијатовић је поравнао резултат са пенала. Бибић је у финишу утакмице донео радост домаћем тиму. Био је најсалажљивији у једној гужви.

Б. Басрак

Хајдук (В) - Граничар (А) 4:0 (0:0)

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште Хајдука, гледалаца 150, судија Петровић (Шид).Стрелци: Ветеха у 46. и Петаковић у 52, 59. и 65. минуту.

ХАЈДУК: Митровић 7, Томшчић 7, Петровић 7, Б. Ковачевић 7, Бакајлић 7, Кљајић 7, Петаковић 9, Марјановић 7, Радовановић 7 (Грујичић 7), Ветеха 8 (Јурошевић), Перић 7 (У. Ковачевић).

ГРАНИЧАР: Кукуљ 7, Смиљанић 7, Вурдеља 7, Грбатинић 7, Старчевић 7, Андришка 7, Миличић 7,  Радмановић 7, Нешковић 7 (Шибалић 7), Веиновић 6, Опојевлић 6.

Домаћини су остварили још једну убедљиву победу. Мада су гости из Адашеваца, у првом полувремену пружили снажан отпор.

С. Томашевић

Змај - Бачинци 7:0 (3:0)

НОЋАЈ: Игралиште Змаја, гледалаца 100, судија Радовац (Рума).Стрелци: Заскалицки у 13, Јеликић у 35. и 38, Илић у 47. и 49, Радовановић у 55. и Сретеновић у 65. минуту.

ЗМАЈ: Кљајић 7, Митровић 7 (Синђић 7), Петрић 7, Максимовић 7, Илић 8 (Савић 7), Радовановић 7, Чупић 7 (Сретеновић 7), Јеликић 8, Тојић 7, Симеуновић 7, Заскалицки 7.

БАЧИНЦИ: Барјактаровић 5, Бојанић 5, Тубић 5, Бјелић 5, Д. Радивојшић 6, Радека 6, Балашко 6, Гачић 6, Калинић 6, Станојевић 6, Милинковић 6.

Гости из Бачинаца баш нису имали среће.После сваке њихове промашене шансе у конти домаћини су постизали голове.Играчи Змаја су на крају славили, заслужено, убедљивим резултатом.

А. Трифковић

Ердевик - Зека Буљубаша 1:3 (1:1)

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, глчедалаца 110, судија Мишкулин (Рума). Стрелци: Јанковић у 2. за Ердевик, а Пармаковић у 21. и 70. и Скорупан у 65. минуту за Зеку Буљубашу.

ЕРДЕВИК: Панић 7, Вукадиновић 6, Штрбац 7, Пендо 7, Поважан 7, Цветковић 7, Марчок 7, јанковић 7, Станивуковић 6 (Томан 7), Васић 6 (Маодуш), Мергл 7.

ЗЕКА БУЉУБАША: Саватић 7, Беловуковић 7, Копуновић 7 (Д. Миловановић 7), М. Беговић 7 (М. Миловановић 7), У. Беговић 7, Белић 7, Пармаковић 8, Ч. Миловановић 7, Скорупан 8, Милан Банчевић 7, Будечевић 7.

Гости су славили више него заслужено.Играли су квалитетан фудбал, мада су и домаћини показали да знају да играју фудбал, али само док су имали снаге и кондиције.

С. Матијевић

НОЋАЈ: Змај - Бачинци 7:0, КУКУЈЕВЦИ: Облић - Фрушка гора 3:0 (гости нису дошли), ЕРДЕВИК: Ердевик - Зека Буљубаша 1:3, ЛАЋАРАК: ЛСК -Јединство (Р) 2:1, СРЕМСКА РАЧА: Срем - Граничар (К) 0:3, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - Граничар (А) 4:0, БИКИЋ ДО: Бикић - БСК 2:1.

1. Хајдук (В)      23     19     1      3      78:12        58

2. Граничар (К)23      17     3      3      54:17        54

3. Обилић  23     16     6      1      53:20        54

4. Јединс. (Р)     23     16     2      5      45:17        50

5. З. Буљуб.      23     16     2      5      55:20        50

6. Бикић    23     12     3      8      44:29        39

7. ЛСК      23     9      1      13     29:40        28

8. Ердевик 23     7      4      12     26:52        25