МО лига Срем – исток: Преокрет Обрежана у наставку

Домаћини су одиграли занимљив фудбал. Надиграли су госте и то посебно у другом полувремену.
lopta2

Граничар (О) - ЧСК 3:2 (0:2)

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Спремић (Ириг). Стрелци: Жежељ у 47. Јаковљевић у 50. и Минић у 60. за Граничар, а Стаменковић у 18. и Д. Суботин у 23. минуту за ЧСК.

ГРАНИЧАР: Самарџић, Чавић, Дражић, Куртеш,  Деврња, Јаковљевић, Црнковић, Комазец, Минић, Жежељ, Живановић.

ЧСК: Драгосавац, Мирковић, Д. Суботин, Поповић (Димић), Милосављевић (Кандић), Н. Суботин, Стаменковић, Драгичевић, Матош, Терзић, Ланг (Д. П. Суботин).

Домаћини су прво промашили неколико гол шанси, гости повели, а онда постигли три гола.

С. Орловић

Сремац (Д) - Хајдук (Ш) 0:3 (0:1)

ДОБРИНЦИ: Игралиште Сремца, гледалаца 150, судија Рапајић (Инђија). Стрелци: Босанчић у 23. Савић у 65. и В. Петровић у 76. минуту.

СРЕМАЦ: Вукмировић 7, Олуић 6, Клевернић 6, Поповић 6, Спасојевић 6, Вукајловић 6, Т. Ашћерић 7, Шкорић 6, Балабан 7,  З. Ашћерић 7, Радојев 6 (Честић 7).

ХАЈДУК: Узелац 7, М. Петровић 7, Томић 7, Војкић 7, Белић 7, Николић 7, Видаков 7, Васиљевић 7, Босанчић 7, Савић 7, В. Петровић 8.

Меч је припао заслужено гостима. Да су Шимановчани били мало прецизнији могли су славити дупло већим резултатом.

Д. Радовац

Камени - Љуково 3:0 (2:0)

АШАЊА: Игралиште Каменог, гледалаца 100, судија Радић (Ириг). Стрелци: Чавић у 21. и 43. и Џановић у 89. минуту. Жути картони: Вујичић, Вукашиновић (Камени), Цвијановић (Љуково).

КАМЕНИ: Бантић, Пилиповић, Вујичић (Вукашиновић), Васић, Џановић, Добрић, Вудраговић, Бежановић, Асани, Кнежевић (Радојчић), Чавић (Милеуснић).

ЉУКОВО: Сладић, Блануша, Тривић, Стојанац, Мачак, Новаковић (Радић), М. Чучковић, Цвијановић (Зорић), Вуковић, Стојановић, Видовић.

Имали су домаћини још повољних шанси и у првом полувремену и у наставку.

Н. Т.

Полет (НК) - Рудар 4:1 (4:1)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 150, судија Радовац (Рума). Стрелци: Кесић у 3, Вучковић у 27, Николић у 40. и Јовић у 43. за Полет, а Дубравц у 25. минуту за Рудар. Жути картон: Кесић (Полет), Цвени картони: Савић (Полет) Милан Лужајић (Рудар).

ПОЛЕТ: Благојевић, Шаровић, Митровић, Вучковић, Николић, М. Савић, Р. Кесић, Јовић, Несторовић, Ђорђевић, Лазић.

РУДАР: Пардовицки, Кузмановић, Ракић, Нинковић, Вулетић, Поповић, Јовановић, Милан Лужајић, Дубравац (Милош Лужајић), Рутић (Крчић), Бевц.

Домаћини су остварили планирану победу, играли су нападачки и плод такве игре је тријумф.

Б. Рађеновић

Крушедол - Младост (Б) 2:0 (0:0)

КРУШЕДОЛ: Игралиште Крушедола, гледалаца 150, судија Деспотовић (Огар). Стрелци Куља у 84. и Радуловић у 93. минуту. Жути картони: Радуловић (Крушедол), Томић, Ђурђевић, Дукић (Младост).

КРУШЕДОЛ: Багаш, Петровић, Јелковић, Карас, Клајић, М. Цурковић, Радаковић (Н. Цурковић), Радуловић, Грубјешић (Куља), Марковић  (Марчетић).

МЛАДОСТ: Милошевић, В. Југовић, Чалмић, З. Јовановић, Чекић, Стјепановић, Јокић, Томић, Ђурђевић (Кошутић), Стошић (Лилић), Дукић.

Крушедолци су били бољи таман за голове Куље и Радуловића. Гост су се добро држали све до финиша утакмице, а онда су домаћини искориостили смушеност у гостујућој одбрани и на крају славили.

Б. Р.

Полет (Н) - Напредак 3:1 (2:0)

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 150, судија Скакавац (Рума). Стрелци: Стојановић у 34, Вукосављевић у 42. и Гемери у 75. за Полет, а Божић у 54. минуту за Напредак. Жути картон: Мандић (Напредак).

ПОЛЕТ: Вељиовић, Цвијановић, Д. Петровић, Вукосављевић, Стојановић, Бојић (Гемери), Јовановић (Шкара), Радовић, Видић (Стевановић), Перић (Дамјановић).

НАПРЕДАК: Крнић, Ф. Кнежевић, Козлина, Ђурђевић, П. Мајсторовић, Мандић (Шарац), Божић, Кордолуп, Стојчевић,  Мијаиловић (Д. Кнежевић), Вујевић (Топић).

У првом полувремену гледаоци су могли да виде занимљиву игру ривала. А, било је и шанси на обе стране. И у наставку домаћини имају много прилика за голове, али успевају да само једном матирају доброг голмана гостију Вељовића.

Н. Петровић

Цар Урош - Фрушкогорац 5:2 (1:1)

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, гледалаца 150, судија Граовац (Рума). Стрелци: Јањуш у 45. и 72. (оба из пенала) и 75, Младеновић у 90. и Јордановски у 90. за Цар Урош, а Димитријевић у 23. и Филиповић у 47. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Вукмировић, Родић (Цар Урош), Јованов, Катић, Филиповић, Ђорђевић, Добријевић, Грковић (Фрушкогорац).

ЦАР УРОШ: Грубанскић (Родић), Бојић, Гостовић, Поповић, Јањуш, Младеновић, Јордановски, Вукмировић (Херман), Паповић, Мркаљ, Керавица.

ФРУШКОГОРАЦ: Вучић, Месаровић, Димитријевић, Јованов, Ђорђевић, Тртица (Ђермацки), Катић, Маринковић, Филиповић, Грковић (Добијевић), Крнета (Медић).

Домаћини су сваку своју шансу претворили у гол.

Љ. Бојић

Табела и резултати:

АШАЊА: Камени - Љуково 3:0, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Рудар 4:1, ДОБРИНЦИ: Сремац - Хајдук (Ш) 0:3, ЈАЗАК: Цар Урош - Фрушкогорац 5:2, КРУШЕДОЛ: Крушедол - Младост (Б) 2:0, ОБЕЖ: Граничар - ЧСК 3:2, НИКИНЦИ: Полет - Напредак (Ж) 3:1.