Општинска лига Рума–Ириг: У режији Зорана Југовића

​​​​​​​Граничар (Г) - Полет 0:2 (0:0)

ГРАБОВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Павковић (Вогањ). Стрелци: Дамјановић у 68.и Лубашчик у 71. минуту. Жути картони: Ђ. Самарџић (Граничар), Перић, Дамјановић, Лубашчик (Полет).

ГРАНИЧАР: Мијалчић 7, С. Јовановић 6, Секулић 7, Мушицки 6,  Ђ. Самарџић 7, М. Самарџић 6, Таборовић 7, Букорац  8, Рајачић 7, Миловановић 7, Ђорђић 8 (Лазић).

ПОЛЕТ: Илић 7, Стојановић 8, Влајин 7, Марић 7 (З.Југовић 8), Лубашчик 7, Дамјановић 7, Марковић 7 (Видић), Г. Петровић 7, Н. Петровић 7, Васић 7, Прерић 8.

Вредно помена на овој утакмици су голови Дамјановића и Лубашчика после ефектних акција. А оба гола припремио је Зоран Југовић летње појачања Никинчана.

В. Самарџић

Јединство (П) - Војводина 2:1 (0:0)

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединнства, гледалаца 150, судија Тодоровић (Хртковци).Стрелци: Стојановић у 48. и Жакула у 58. за Јединство, а Колопић у 87. минуту за Војводину. Жути картони: Лозић, Црнковић, Шкара (Јединство).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Јошић, Петровић, Жакула (Шкара), А. Станојевић, Поповић, Кулић, И. Клајн, Денић (Обреновић), Црнковић, Лозић (Д. Клајн).

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Таглиавиа, Шкорић, Ристић, Георгијевић, Вулић, Братић, Бјеливук (Мајкић), Зубић, Калушевић (Бизумић), Ј. Еркановић (Колопић).

Сви су очекивали да ће гости из Нерадина играти много боље. Уствари домаћини су играли онако како би требали да играју тек у другом полувремену. И били би сигурно на челу табеле.

М. Пантовић

Сремац (Д) - Хртковци 4:1 (0:1)

ДОБРИНЦИ: Игралиште Сремца, гледалаца 100, судија Николић (Рума). Стрелци: Честић у 15.и 35, Маџарац у 38. и Љ. Вукмановић у 44. за Сремац, Станојевић у 24. минуту за Хртковце.Жути картони: Љ. Вукмановић, Глушац (Сремац), Симовљевић (Хртковци).

СРЕМАЦ: Делић, Маричић (Р. Ашћерић), Томић (Д. Вукмановић), Паунковић, Честић, Љ. Вукмановић, Маџарац, Ђурић,  З. Ашћерић, Вучковић, Глушац (Лепотић).

ХРТКОВЦИ: Чича, Међед, Воларевић, Станојевић, Рудић, Симовљевић, Обровац, Сушић, Кукић (Радић), П. Глумчевић (Митровић), Новаковић (Новак).

Прва победа домаћина у Добринаца у овој години, јер више од годину дана све првенствене утакмице Сремац је играо на терену Првог маја у Руми због поправке травнатог терена. Заслужено су славили јер, су искористили све зицере док су гости неколико шанси промашили.

Р. Вукајловић

Јединство (Р) - Фрушкогорац 1:1 (1:0)

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 50, судија Оташевић (Рума). Стрелци:Љубишић у 41. за Јединство, а Бајић у 72. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Зец, Цветковић, Грбић (Јединство), Граовац, Самарџија, Дакић, Радвањ, Јешић (Фрушкогорац).

ЈЕДИНСТВО: Цветковић, Мађешић, Јовић, Мирић, Зец, Кулушић, Стојаковић (Грбић), Врготић, Пањак, Љубишић, Милић.

ФРУШКОГОРАЦ: Јовановић, Граовац, Павловић, Топић, Бајић, Бјељац, Дакић, Бакић, Миоковић (Јешић), Самарџија, Граовац (Радвањ).

Била је то интересантна утакмица. Играло се фер. А да су домаћини  били мало спретнији и срећнији могли су водити са више голова разлике. Али, гости су успели само да поравнају резултат на 1:1. У наставку игре ривал из Малих Радинаца имао је шансу и да преокрене резултат.

З. Јанков

Борац (С) - Јединство (К) 5:1 (2:0)

СТЕЈАНОВЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија  Јонановић (Рума). Стрелаци: Прљић у 8, 18, 62. и 71. и Торњански у 81. за Борац, а Исаковић у 47. минуту за Јединство.

БОРАЦ: З. Радивојевић 7, В. Нешковић 7, Максић 7, Арсенијевић 8, Кескеновић 6, Зељајић 8,  М. Ђаковић 7 (Д. Ђаковић), Торњански 8 (М. Нинковић), Прљић 9, Видовић 7 (Ж. Нешковић), Миладинов ић 6.

ЈЕДИНСТВО: Јокић 7,Миливојевић 6, Вуковић 6, Богдановић 5, Башић 6, Томић 6, Васиљевић 6, Јовић 6, Лазаревић 7, Исаковић 6, Цветичанин 6 (Давид Честић).

Гости су само на тренутке играли онако како се од њих очекује и то није било довољно за бољи резултат у Стејановцима. Иначе утакмица је протекла са много шанси у корист домаћег тима. Уистину гости су примили пет голова, а млогли су макар још толико.

Д. Нинковић

СТЕЈАНОВЦИ: Борац - Јединство (К) 5:1, ГРАБОВЦИ: Граничар - Полет 0:2, ПЛАТИЧЕВО: Јединство - Војводина 2:1, ДОБРИНЦИ: Сремац - Хртковци 4:1, РУМА: Јединство - Фрушкогорац 1:1. Екипа 27.октобра из Шатринаца је била слободна.