Општинска лига Шид: Бикићани славе прво место

БИКИЋ ДО: И поред, тога, што су гости, играли доста добро, искусни домаћини, из својих 25 шанси, постижу, само,  девет голова, што је било довољно за очекивану и заслужену победу.
bikic

ОФК Бикић - Омладинац (Б) 9:0 (6:0)

БИКИЋ ДО: Игралиште ОФК Бикића, гледалаца 150, судија Мачок (Ердевик). Стрелци: Вранов у 4, Басрак у 14. Косановић у 27, 39, 80. и 87, Добрић у 28, Ђорђевић у 44. и Радмановац у 75. минуту. Жути картони: Смајић, Дујаковић, Павловић (Омладинац).

ОФК БИКИЋ: Бугарски 8, Тепшић 8, Вранов 8, Кладушић 8, Басрак 8, Солаковић 8, Радивојшић 7, Косановић 9 (Радмановац 8), Курбалија 8 (Јовичилић 7, Мрваљевић 7), Ђорђевић 8,Добрић 8.

ОМЛАДИНАЦ: Павловић 7, Лазић 7, Томић 7 (Маливук 6), Мијатовић 7, Стојић 7, Смајић 7, Ж. Малешевић 6, Вејиновић 6, Дујаковић 6, Вићентић 7 (Андрић 6), Божић 6 (Маливук 6).

Тако, су домаћини, коло пре краја првенства постали прваци лиге. И од јесени, ће играти виши ранг.

А, било је свега. Добрих акција, Косановић је постигао четири гола, а голман гостију Гоја Павловић, је код резултата 6:0 за домаћине, хтео напустити, свој гол. Настала су убеђивања, домаћих играча, оба руковоства, свих гледалаца, и он је остао да чува своју мрежу до краја меча.

И нетреба заборавити и то да је Омладинац, јесенас у Батровцима, нанео домаћинима тежак пораз од 4:1.

Д. Хнатко

Напредак - Јединство (Љ) 3:3 (0:3)

ВАШИЦА: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија Тадић  (Сот). Стрелци: А. Младеновић у 78, Новаковић у 83. и Кртинић у 90. за Напредак, а Сремчић у 17. и Д. Руман у 28. и 45. минууту за Јединство. Жути картони: Новаковић, Милекић (Напредак), Рамић (Јединство). Црвени картони: Б. Младеновић (Напредак), Лаћарац (Јединство).

НАПРЕДАК: Јастребић 8, Добројевић 7,  Адамец 7, Б.  Младеновић 7, Милекић 7, Кртинић 8, Б. Новаковић 7 (А. Младеновић 7), Ивковић 7 (Старовлах), Мијатовић 7, Веиновић 7, Брдар 7.

ЈЕДИНСТВО: Живановић 7, Шили 7, Зечевић 7, Лаћарац 7, Томан 7, Пунош 8, Скеља 7, Д. Руман 7, Рамић 7, Сремчић 7, Ширадовић 7.

Фудбалери Јединства, у малом дербију кола, прво полувреме решили су у своју корист са 3:0, али то, није одлучило победника. У наставку, домаћини, су смогли снаге, да изједначе, и то у самом финишу.

П. Петровић

Синђелић - Једнота 3:0 (2:0)

ГИБАРАЦ: Игралиште Синђелића, гледалаца 100, судија Аврамовић (Моловин). Стрелци: Шарац у 28, Везировић у 29. и Ханчовски у 83. минуту.

СИНЂЕЛИЋ: Медаковић 7, Геордини 7, Тодоровић 7, Вудрак 7, Ханчовски 7 (Дамјановић 7), Дреновац 7, Шарац 7, Везировић 7 (Стојановић 7), Губић 7 (Шпановић 7), Младен Савић 7, Угљешић 7.

ЈЕДНОТА: Влаисављевић 7, Даниловић 7, Милановић 7 , Јанковић 7, Јовановић 7, Трлајић 7 (Остојић), Милутиновић 7, Продановић 6 (Рукавина 7), Ћосић 6, Марчетић 7, Милутиновић 7 (Миланковић).

Домаћини, нису тешко, дошли, до заслужене победе. Игралили су онолико колико им је требало за сигурну победу. Иначе, играо се добар фудбал на обе стране. А, гледаоци су могли да виде још низ лепих акција и шанси на обе стране.

В. Милетић

Граничар - ОФК Бингула 3:1 (1:0)

ЈАМЕНА: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Мирјана Угљешић (Беркасово).Стрелци: Зарић у 38, Гојић у 70. и Рикић у 80. за Граничар, а Крамар у 56. минуту за ОФК Бингулу. Жути картони: Д. Јовић, Н.Тимарац (Граничар).

ГРАНИЧАР: Богдан Цвијановић, Д. Јовић, З. Јовић, Стевић, Грозданић (Илић), Векић, Рикић, Н. Тимарац, Гојић, Зарић, Миловановић (Г. Тимарац).

ОФК БИНГУЛА: Панић, Волић, Палић, Јеличић, Ј. Рајић, Шућак, Пајић, Н. Поповић, Пап, Кљајић (Матијевић), Крамар.

Домаћини, су неочекивано, лако добили, јесењег првака лиге. Гости, из Бингуле, нису ни близу играли, као што су играли, у јесењем елу.Једноставно, домаћини, су могли славити и убедљивије.

Н. Тимарац

ИБАРАЦ: Синђелић - Једнота 3:0, ВАШИЦА: Напредак - Јединство (Љ) 3:3, БАЧИНЦИ: ОФК Бачинци - Борац (И) 3:0 (гости нису допутовали), БИКИЋ ДО: ОФК Бикић - Омладинац (Б) 9:0, ЈАМЕНА: Граничар - ОФК Бингула 3:1.Сремац из Беркасова  је био слободан.

1.  Бикић            20     16     1      3      70:22        49

2. Бачинци        19     13     1      5      62:29        40

3. Бингула         19     13     1      5      41:18        40

4. Синђелић      19     12     3      4      49:22        39

5. Напредак       19     11     2      6      56:30        35

6. Јединс. (Љ)   19     9      1      9      46:51        28

7. Једнота           19     7      2      10     47:52        23

8. Омлад. (Б)     19     5      1      13     25:70        16