Општинска лига-Шид: Ревија голова у Кукујевцима

Домаћини очекивали убедљиву победу. И остварили је.Домаћини су  тек у наставку надиграли госте.
Omladinac Batrovci

Обилић - Граничар (Ј) 8:0 (2:0)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, гледалаца 80, судија Марчок (Ердевик). Стрелци: А. Зец у 14. и 56, Стамболија у 44, Војновић у 55, Бертић у 66, Болић у 67, Крамар у 80. и Тргић у 81. минуту. Жути картони: Цвијановић (Обилић), Јурошевић (Граничар).

ОБИЛИЋ: Панић, Вајагић, М. Зец (Крамар), Ускоковић, Бертић, Басташић, Војновић, Болић (Цвијановић), Тргић (Марић), А. Зец (Самарџић), Стамболија (Шопаловић).

ГРАНИЧАР: Јурошевић, Вечић, Д. Јовић, Грозданић, Ђурић, Старчевић, Илић (Гојић), Г. Тимарац (Јанковић), Н. Тимарац (Секулић), Зарић, Шкорић.

Играли су домаћини борбено, и много организованије, и у одбрани и у нападу и висока победа није изостала.

М. Болић

Омладинац (Б) - ОФК Бингула 1:0 (1:0)

БАТРОВЦИ: Стадион Омладинца, гледалаца 100, судија Арамовић (Моловин). Стрелац: Б. Момчиловић у 14. минуту. Жути картон: Н. Рајић (ОФК Бингула).

ОМЛАДИНАЦ: Павловић 9, Стојаковић 8 (Дујаковић 8), Г. Момчиловић 6, (Ж. Малешевић), Фаркаш 9, Б. Момчиловић 9, Лазић 8, Смајић 6, Гачић 8, Томић 8 Асмир 8, Димитровић 8.

ОФК БИНГУЛА: Волић 7, Н. Рајић 6 (Палић 7), Шућак 7, Ј. Рајић 7, Јелчић 7, Ћалић 7 (Ситаревић 7), Н. Поповић 7 (Пајић), Радосављевић 7, Фаркаш 7, Бојанић 7, Микић 7 (С. Поповић 7).

Разиграли су се домаћини, што је било довољно за још једну, планирану  победу. Гости, су пружили, снажан отпор фаворизованом домаћину. А, Бранислав Момчиловић је посигао изванредан гол. Био је то шут са пола метра. Али, довиљан за победу.

Г. Павловић

ШИД: Једнота - Напредак 1:3, МОРОВИЋ: Јединство - Ердевик 2:0, БЕРКАСОВО: Сремац - Синђелић 5:0, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Граничар (Ј) 8:0, ЉУБА: Јединство - ОФК Бачинци 0:3, БАТРОВЦИ: Омладинац - ОФК Бингула 1:0.