ОПШТИНСКА ЛИГА ШИД Шиђани заобишли граничаре

У 16. Колу Општинске лиге Шид постигнути су следећи резултати:
lopta_u_mrezi_1

Граничар (Ј) - Једнота 1:2 (1:1)

ЈАМЕНА: Стадион Граничара, гледалаца 250, судија Петровић (Шид).Стрелци: И. Јурошевић у 20.за Граничар, а Ханчовски у 42. и Думитровић у 83. минуту за Једноту. Жути картони: Станивуковић, Вечић (Граничар), Радоњић (Једнота).Црвени картон: Трлајић (Једнота).

ГРАНИЧАР: Богдан Цвијановић 7, С. Ђурић 7, Д. Јовић 7 (Гојић 6), Грозданић 7 (Јанковић 6), З. Јовић 7,  Вечић 7, Рикић 7 (И. Ђурић 6), Миловановић 8 (Д. Јурошевић 6), Зарић 7, Станивуковић 7, И. Јурошевић 7 (Стојановић 7).

ЈЕДНОТА: Стојадиновић 7, Ђурђевић 7, Поповић 7, С. Хрчек 7, Трлајић 7, Алексић 7, Шумаруна7  (Шипка 6), Ханчовски 7 (Милутиновић 7), Думитровић 7, Ђорђевић 7 (Колошњај 6), Радоњић 7.

У Јамени се играо добар фудбал. Домаћини су пружили снажан отпор фаворизованим гостима у првом полувремену. А гости су славили тек у финишу утакмице.Думитровић је био најспретнији пред голом домаћина.    М. Даниловић

ОФК Бингула - Ердевик 0:3 (0:2)

БИНГУЛА: Игралиште ОФК Бингуле, гледалаца 130, судија Радивојевић (Бачинци).Стрелци: Бабић у 34, Јелчић у 37. и Бојанић у 80. минуту. Жути картон: Бабић (Ердевик).

ОФК БИНГУЛА: Волић 7, Шућак 6, Џевер 7, Видовић 7, Крамар 6, Рајић 6, Фаркаш 6 (Франциски 7), Б. Радичевић 7, Павловић 6, Стамболија 7, Станковић 6.

ЕРДЕВИК: Матијевић 7, Бабић 8, Герик 7, Цвијановић 7, Јелчић 8, Вукадиновић 7 (Бојанић 7, С. Шафарик), Штрбац 8, Везировић 7, Анђелић 6, Заблаћански 8, Цветковић 8.

Ердевичани су решили меч већ у првом полувремену  јер су водили са два гола разлике.Уз то су се и прописно испромашивали.   С. Ћосић

ОФК Бачинци - Борац (И) 7:2 (2:2)

БАЧИНЦИ: Игралиште ОФК Бачинаца, гледалаца 50, судија Марчок (Ердевик).Стрелци: Калинић у 8, 51, 67, 72. и 80, С. Илић у 29.и Радека у 87. за ОФК Бачинце, а Стојшић у 26. и Сарапа у 44. минуту за Борац. Жути картон: С. Илић (ОФК Бачинци).

ОФК БАЧИНЦИ: Тубић 7, Цетић 7 (Лазаров 7), Џуња 7, Радека 7, Радивојшић 7, Дудић 7, Миланковић 8, Поповић 7, С. Илић 8, Калинић 8, Гачић 8.

БОРАЦ: Станковић 5 (Степановић 5), Симић 6, Пејић 6, Д. Филиповић 6, Стојшић 7, Шарац 6, Симеуновић 6, Сарапа 6, И. Филиповић 6 (Тривић), Панић 6, Медић 7.

Домаћини су били много бољи ривал и у потпуноти су надиграли борбене госте из Илинаца. И то тек у другом полувремену, када је гостима понестало снаге.    З. Лазаров

Синђелић - Омладинац 5:2 (2:1)

ГИБАРАЦ: Игралиште Синђелића, гледалаца 50, судија Тадић (Сот).Стрелци: Б. Мијатовић у 5. (аутогол), Марчетић у 30, Дамјановић у 64. и 84. и Угљешић у 90. за Синђелић, а Фаркаш у 41. и Дујаковић у 51. минуту за Омладинац. Жути картони: Смајић, Теслић (Омладинац).

СИНЂЕЛИЋ: Ђурић 7, В. Милетић 7, Адамовић 7, Савић 7, Мраовић 7, Дреновац 7, Дамјановић 7, Вудак 7 (Валоско), Шпановић 7 (Томашевић), Марчетић 8, Тодоровић 7 (Вукшић).

ОМЛАДИНАЦ: Павловић 6, Ж. Малешевић 6, Смајић 6, Фаркаш 7, Царевић 6 (Митровић) Симић 6  (Рукавина),  Веиновић 6,  Б. Мијатовић 6, Дујаковић 7, Теслић 6, Станић 6 (Андрић).

Фаворизовани играчи Синђелића су морали да се доста намуче да дођу до сва три бода иако су на крају постигли пет голова..А од очекиване победе гостију коју су најављивали није ништа било.Расположени домаћини имали су још неколико лепих прилика да направе још већу разлику у резултату.       В. Милетић

Сремац - Јединство (М) 2:0 (1:0)

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, гледалаца 80, судија Аврамовић (Моловин).Стрелци: Мијатовић у 32. и Субић у 80. минуту. Жути картони: Шолаја (Сремац), Арбић (Јединство).

СРЕМАЦ: Милановић 7, Вранов 7, Остојић 7, Леваја 7, Мијатовић 8 (Јанковић), Влаисављевић 7, Чалић 7 (Будимир), Субић 8, Ерор 7, З. Смајић 7 (Ненадовић), Н. Смајић 7 (Шолаја).

ЈЕДИНСТВО: Протић 7, М. Малић 7, Ивковић 7, Адамец 7, Ж. Малић 7, М. Јањатовић 7, Шибалић 7, Д. Јањатовић 7, Јовановић 7 (Нишевић), Ж. Јовић 7 (Харвличак), Арбић 7 (Пејић).

Доста добра утакмица у којој су домаћини били нешто бољи. Гости из Моровића су имали неколко прилика, али нису реализовали ни једну због брзоплетости.    Б. М.

ВАШИЦА: Напредак - Јединство (Љ) 3:0 (гости нису дошли), БЕРКАСОВО: Сремац - Јединство (М) 2:0, ЈАМЕНА: Граничар - Једнота 1:2, БИНГУЛА: ОФК Бингула - Ердевик 0:3, ГИБАРАЦ: Синђелић - Омладинац 5:2, БАЧИНЦИ: ОФК Бачинци - Борац (И) 7:2.