Панчевачка лига: Качаревци у баражу

Некадашњи српсколигаш Јединство Стевић победом на гостовању у Уљми задржао је друго место на табели које води у бараж за попуну Војвођанске лиге где ће одмерити снаге са Полетом из Накова другопласирана екипа Зрењанинске лиге.
lopta

Партизан (У) - Јединство Стевић 1:3 (1:1)

УЉМА: Игралиште Партизана, гледалаца: 100. Судија: Томаш (Вршац). Стрелци: Јовановић у 2. (из пенала) за Партизан, а Атанасо у 38. Балножан у 48.  Бану у 57. минуту ((аутогол) за Јединство Стевић.

ПАРТИЗАН: Цвијић, Побра, С. Попов, Јовановић, Бану, Стојковић, Вујичић, Ослански, В. Попов, Пешић (В. Попов), Живојнов.

ЈЕДИНСТВО СТЕВИЋ: Катанић (Додевски), Ангеловски, Момчиловић, Живаљевић, И Пешовски, Шаренац, Новаков, С.Пешовски (Кљајић), Балножан, Атанасов, Младеновић (Шаша).

После два минута игре домаћин је дошао у вођство из пенала, а сигуран извођач је био Јовановић Капитен гостију Стефан Атанасов искористио је прилику и успео да изјдедначи резултат. После одмора и три минута игре брзоноги Балножан успео је да савлада Цвијића и гостима донесе предност. Трећи погодак за госте пао је после аутогола домаћег играча Бану када је затресао сопствену мрежу. Гости су зналачки чували два гола предности и на крају заслужено освојили три бода.

Б. Ст.

Резултати:

Партизан (Г) - Раднички (К) 0:8, Будућност (А) - Стари Тамиш 3:0, Долово - Слога (БНС) 2:2, Долина - Хајдучица 3:2, Црвена звезда - Потпорањ 0:4, Вултурул - Југославија 2:0, Партизан (У) - Јединство Стевић 1:3. Слободан је био: Спартак 1911.