Панчевачка лига: Лидер се провукао

Јединство Стевић – БАК  1:2 (0:0)
fudbalska lopta

КАЧАРЕВО: Стадион: Јединство Стевић, гледалаца: 100. Судија: Сарка (Вршац). Стрелци: Ајрулај у 77. за Јединство Стевић, а Бобић у 65. и 73. минуту за БАК.

ЈЕДИНСТВО СТЕВИЋ: Бујаковић 7, Кљајић 6, Момчиловић 6, Митковски 7, Басарић 7, И. Пешовски 7, Аначковић 6 (Трајчевски 6), Шалипуровић 7, С. Пешовски 6 (Ајрулај 7), Анђеловић 7, Атанасов 6.

БАК: Илкић 7, Југа 7, Ђуркин 6, Н. Ранимиров 7, Радисављевић 6 (А. Ранимиров 6),  Пауновић 6 (Драшкић -)  Тимотијевић 7, Јовановић 6, Бобић 7, Симић 7, Анђелић 7 (Илић 7).

Домаћи фудбалери у првом плувремену били су равноправан ривал лидеру на табели БАК -у који су тек у наставку после контранапада успео да освоји три бода.

У другом полувремену после контре гости су повели голом Бобића.  Седам минута касније Илић је проиграо на шеснаестерцу Бобића, који је шутирао из прве и уз помоћ стативе удвостручио предост Белоцрквана.

Домаћи тим је смањио резултат голом Ајрулаја када је из мртвог угла савладао Илкића.  Домаћи фудбалери нису успели да до краја меча дођу до бода, иако су имали неколико прилика пред голом Илкића.

Б. Стојковски

ДолинаПартизан (У) 2:1 (1:1)

ПАДИНА: Стадион: Долине, гледалаца: 100. Судија: Тодоровић (Вршац). Стрелци: Ма. Рудић у 36. (из пенала) и Михајловић у 55. за Долину, а Војнов у 25. минуту за Партизан.

ДОЛИНА: Тркуља 7, Корењ 6, Добрић 7, Важић 7, Кевyија 6, Ми. Рудић 7, Цветановић 7, С. Рудић 6, Матуља 6, Михајловић 7,  Ма. Рудић 7.

ПАРТИЗАН: Тодоровић 7, Јовановић 6, Побра 6, Лазин 7, Јездимировић 6 (Перовић 6), Бану 7, Нуридини 6, Бежановић 6, Пешић 6, Војнов 7,  Николин 7.

Црвена звезда - Вултурул 1:3, Стрела - Дунав 2:2, Војводина (Ч) - Војводина (Ч) 0:1, Раднички (Б) - Војводина (С) 6:0, Долина - Партизан (У) 2:1, Југославија - Борац (Ст) 0:5, Јединство Стевић - БАК 1:2, Јединство (В) - Слога (БНС) 0:1.

1. БАК                 8      7      0      1      20:5  21

2. Борац (Ст)      8      5      3      0      21:5  18

3. Долина            8      6      0      2      19:8  18

4. Слога (БНС)   8      6      0      2      15:6  18

5. Војвод. (С)      8      4      3      1      13:13        15

6. Партизан (У)   8      4      2      2      17:11        14

7. Војвод. (Ч)      8      4      2      2      17:13        14

8. Јединство (В) 8      3      3      2      13:12        12