Партизан ремијем у Подгорици до Олимпијакоса

ПОДГОРИЦА: Фудбалери Партизана ремизирали су без голова у Подгорици против Будућности и изборили пласман у треће коло квалификација за Лигу шампиона.
partizan buducnost

Црно-бели су, након победе у Београду 2:0, успешно обавили посао у Црној Гори и заказали дуеле са Олимпијакосом у наредној фази квалификација.

Оба тима су вечерас у сјајном амбијенту на стадиону Под Горицом имала шансе, статива је уздрмана са обе стране, прво Милан Влаисављевић из Будућости, а потом и Бојан Остојић у финишу првог полувремена.

У наставку јунак је био голман Партизана Филип Кљајић јер је само у последњих 15 минута одбранио изгледне прилике и ударце Ивана Пејаковића, Дарка Никача и Мелуновића и тако помогао екипи да избегне драму до краја меча.

Први меч трећег кола квалификација за Лигу шампиона Партизан игра против Олимпијакоса следећег уторка у Београду.