Звезда однела три бода из Суботице (1:2)

Црвена Звезда однела је три бода из Суботице пошто је савладала Спартак резултатом 1:2.
fk spartak

Гол за Спартак је у 39. минуту постигао Огњен Ђуричић. На овај начин фудбалери Спартака су казнили црвено-беле за промашаје у поретходном периоду утакмице.

Наиме, у 3. минуту, може се рећи престрого, свиран је пенал над Срнићем, али је Пешић успео да са беле тачке погоди пречку гола Спартака.

Неколико минута касније, после добре акције Звезде и након асистенције Милијаша у 42. минуту гол је постигао Родић.

Он се побринуо и за преокрет у првом полувремену. На асистенцију Гобељића у 45. минуту прецизно је главом смести лопту у мрежу Спартака.

Иначе, било је у питању да ли ће утакмица бити одржана, због хладноће и снега који је прекривао терен.

У другом полувремену није било изразитијих прилика на обе стране. Тако је утакмица завршена резултатом забележеним на полувремену.

Тренер Звезде Владан Милојевић похвалио је своје играче за труд на изузетно тешком терену

"Имамо помало проблема са постизањем голова, али ће и то да дође на своје место", истакао Милојевић.

Његов колега из Спартака Александар Веселиновић истакао је да његови играчи нису, на жалост, реализовали прилике које су имали, те да су има падове у игри што није дозвољено кад се игра против екипе каква је Звезда.