ПРЕМИЈЕР ЛИГА Манчестер Сити преокренуо у Њукаслу, Де Брујне бриљирао

ЊУКАСЛ: Фудбалери Манчестер Ситија победили су као гости Њукасл резултатом 3:2 у мечу 21. кола Премијер лиге Енглеске. Манчестер Сити је на стадиону Сент Џејмс Парк повео у 26. минуту.
s

Бернардо Силва је постигао прелеп гол ударцем петом после додавања Кајла Вокера. Њукасл је преокренуо за само два минута.

Александер Исак је поравнао после додавања Бруна Гимараеша у 35, а у 37. минуту Ентони Гордон је после контранапада дао гол за вођство "сврака". Преокрет "грађана" је почео у 69. минуту, кад је на терен ушао Кевин де Брујне.

Белгијанац је у 74. минуту изједначио, а затим у првом минуту надокнаде асистирао такође резервисти Оскару Бобу за победоносни гол гостију. Манчестер Сити је сад други на табели са 43 бода, два мање од лидера Ливерпула, који такође у овом тренутку има 20 одиграних утакмица.