ПРВА ЛИГА Трећи реми Оџачана

Текстилац - Јединство (Уб) 0:0
lopta

БАЧКА ПАЛАНКА: Стадион „Славко Малетин-Вава”, гледалаца 250, судија: Симић (Ужице), Жути картони: Поповић (Текстилац), а Богдановић, Радовановић, Ибрахим, Карикари (Јединство Уб) и тренер Јединства Александар Кристић у 83. минуту.

ТЕКСТИЛАЦ: Браћ 8, Луковић 7,5 (Јовановић 6), Марјановић 7,5, Д. Стојановић 7 (Ђ. Јовановић), Аврам 6,5 (Зекић 6,5), Принц 7, Поповић 7, Ђурић 6,5 (Станковић 7), Средојевић 7, Зулфић 5,5, Давидовић 7 (С. Стојановић 6,5).

ЈЕДИНСТВО: Јовановић 7,5, Богдановић 6,5, Адамовић 7, Додеровић 6,5, Владисављевић 7, Денић 6,5 (Милановић 6,5), Рајовић 7, Радовановић 7, Ибрахим 8, Димитрић 6,5 (Миладиновић 6,5), Карикари 6,5 (Станојевић)

Тим Текстилца је забележио трећи реми истоветним резултатом 0:0. По тешком и спарном времену играчи оба тима су се трудили пре свега да одбране свој гол. У таквој игри виђено је врло мало прилика за постизање поготка, очекивало се више од оба тима који су заједно створили свега две-три шансе за гол.

Прво полувреме припало је Текстилцу који је упутио неколико удараца из даљине ка противничком голману Јовановићу, али плаво-бели из Оyака нису имали повољну прилику за гол.

У другом делу игре у 62. минуту, Иван Давидовић је упутио оштар ударац са преко 25 метара, али је гостујући капитен Јовановић лагано одбранио овај ударац. Најповољнију шансу на овој утакмици имали су гости у 80. минуту. Тада је неухватљиви Ибрахим сам кренуо ка противничком голу, ушао у шеснаестерац Текстилца али је Бојан Браћ падом у ноге дошао до лопте и спречио сигуран погодак.. До краја утакмице забебележили смо  ударце Принца у 85. и покушај Алекснадра Поповића у 89. минуту.