Сергеј Милинковић-Савић стрелац и асистент у победи Лација

КРЕМОНА: Фудбалери Лација победили су данас у гостима екипу Кремонезеа 4:0 у мечу седмог кола Серије А.
sergej milinkovic savis

Српски репрезентативац Сергеј Милинковић-Савић постигао је један гол и имао је једну асистенцију на овом мечу. Он се уписао у стрелце у 45. минуту, а асистирао је Цхиру Имобилеу у седмом. Имобиле је постигао још један гол у 21. минуту, а коначан резултат поставио је Педро у 79. Сергеј Милинковић-Савић је замењен у 78. минуту.

Монца је на свом терену победила Јувентус 1:0 голом Кристијана Гуткјера у 74. минуту. Торински клуб је од 40. минута играо са фудбалером мање, пошто је искључен Анхел ди Марија. Српски репрезентативци у дресу Јувентуса Душан Влаховић и Филип Костић били су стартери. Костић је замењен у 78. минуту.

Фиорентина је на свом терену победила Верону 2:0 головима Џонатана Иконеа у 13. и Николаса Гонзалеза у 90. Лука Јовић и Алекса Терзић били су на клупи за резерве, док Никола Миленковић није био у тиму. Дарко Лазовић и Иван Илић одиграли су свих 90 минута за Верону.

Удинезе је раније данас победио Интер 3:1 и преузео прво место на табели са 16 бодова.