СУБОТИЧКА ЛИГА Куцурани на врху

Искра - Ударник 1:0 (0:0)
lopta2

КУЦУРА: Игралиште Искре, гледалаца: 300, судија: Н. Гардашевић (Врбас), стрелац:Рогановић у 88.минуту, жути картони: Херцег, Кркајлић (Ударник).

ИСКРА: М. Ступар, М. Секулић, Рогановић, Сердар, Малацко, Комазец (Човс), Маћиженски, Јанковић, Бодоњи (Михњак), Недељковић (Нешковић), Миловановић.

УДАРНИК: М. Јокић, Херцег (Орловац), Воргић (Вуковић), Руски, Анђић (Дер), Д. Куктин, Кркајлић, Шицар, Иванишевић (Патаки), Б. Куктин, Котараш.

Икада се чинило да ће дерби да се заврши најнепопуларнијим резултатом,тада је постигнут гол одлуке. На једну одбијену лопту,у срцу казненог простора гостију, налетео је луцидни Радован Рогановић и са десетак метара упутио је у леви доњи угао гола Вишњевчана.

Ђ. Шт.

Његош - АФК 6:1 (1:1)

ЛОВЋЕНАЦ: Стадион Његоша, судија: Илић (Суботица), стрелци: Д. Пејовић у 45. и 63. Новаковић у 48. А. Перазић у 52. и 58. и 85. за Његош, а Л. Чанади у 42. минуту за АФК. Црвени картон: Берњи (Његош),.

ЊЕГОШ: Радовић 7 (Топић), Гашић 7 (Вујовић 7), М. Перовић 7 (Косовац 7), Савановић 7,5, Јановић 7, Д. Перовић 8, Д. Милић 8, Перазић 8,5, Бојовић 8, Новаковић 8 (М. Милић).

АФК: Ђурић 7, Чанад 6, Чанковић 7, Бешењи 5,5, Будаи 6 (Сегедински 6), Вујић 6, Сало 6, Пинтер 7, Бошков 6, Мијић 7, Дорославски 6.

У првом полувремена игра је била равноправна, али су гости преко Чанадија повели. У 48. минуту је досуђен пенал, а Новаковић је био сигуран. У другом делу је постигнуто је пет голова и искључен је Бешењи. На крају заслужена победа домаћина.

С. Ст.

Виноградар - Јадран 1:4, Сента - Србобран 2:0, Томиславци - Чока 5:2, Јединство - Пролетер 1:1, Будућност - Сутјеска 3:0, Искра - Ударник 1:0, Његош - АФК 6:1, Таванкут - Напредак 0:0.

1. Искра    3      3      0      0      5:1   9

2. Сента    3      2      1      0      8:3   7

3. Томиславци   3      2      1      0      8:4   7

4. Ударник 3      2      0      1      6:1   6

5. Србобран      3      2      0      1      6:2   6

6. Његош  3      2      0      1      9:7   6

7. Будућност     3      2      0      1      6:5   6

8. Напредак      3      1      1      1      5:1   4