СУБОТИЧКА ЛИГА Сигурни Бајшани

Бајша је декласирала екипу Његоша резултатом 4:0 (2:0).
lopta_u_mrezi_1

Фудбалери Бајше настављају са победама а овога пута су савладали екипу Његоша и чувају челну позицију. Серију голова је започео Тресиглавић у 29. минуту лепим голом на асистенцију Жмукића. У завршници првог полувремена Латак је постигао погодак са неких 16 метара за 2:0.

У наставку игре моћна екипа Бајше постигла још два гола, Најпре преко Михалеца у 74. и у 75 минуту преко Мајороша.

Све у свему добра утакмица, боља екипа Бајше је заслужено је на првом месту.

БАЈША: Станион Бајше, гледалаца 250, судија: Релић (Врбас), стрелци: Тресиглавић у 29. Латак у 45. Михалец у 74. и Мајорош у 75. минуту.

БАЈША: Дамњановић, Жембери 7, Кривокапић 7, Тот 7, Тресиглавић 8, Борош 7, Латак 8 (Драшковић 7), Хорват 7 (Кочиш 6), Михалец 6 (Матез 6), Мајорош 7. Жмукић 8.

ЊЕГОШ: Рогановић 6, Мајор 6 (Винце 6), Радовановић 6 (Никић 6), Брацановић 7, Лагатор 6, Пејовић 6, Мрваљевић 6 (Вицковић 6), Савовић 6, Миљановић 6, Косовић 7, Жмукић 7.

С. Ст.

Виноградар - Хоргош 2:1 (1:1)

Виноградар је постигао погодак у 15. минуту преко Пауновића на асистенцију Завишића, да би гости у 38. минуту преко Пуљајиа изједначили резултат.  У другом делу игре Виноградар је нападао, ставрао шансе и то је уродило плодом у 83. минуту,  Пауновић је постигао погодак.

ХАЈДУКОВО: Стадион Виноградара, гледалаца 120, судија: Маријанов (Сента), стрелци: Пауновић у 15. и 83. за Виноградар, а Пуљаји у 38. минуту за Хоргош.

ВИНОГРАДАР: Зарић 7, Б. Кујунџић 6 (Д. Војнић 6), Пауновић 8, Капоста 6 (Тодоровић 6), З. Хашко 7, Глоговац 8, Б. Војнић 7, Ч. Нагел 7. Завишић 7, Давидовић 7, Гаврић 7.

ХОРГОШ: Бенде 6, Г. Бохота 6, Сабо 6, Д. Макра 6, Е. Бохата 6, Веселинов 7, Бате 6 (Н. Макра 6), Фодор 7, Пуљаји 7, Добо 6, Коломпар 7.

С. Ст.

Обилић – Сутјеска  5:0 (2:0)

Домаћа екипа је била надмоћнија од самог почетка утакмице, а одбрана гостију из Бачког Доброг Поља одолевала је све до 36.минута када је Ратко Радуловић постигао ретко леп ефектан гол, са 25 метара изванредно прецизним шутом погодио је саме рашње. Два минута касније Станислав Сарапа је са 20 метара поувисоко погодио десни угао.

У 59.минуту млади Растко Вуковић се хитро убацио по десној страни у лопту преко голмана Илије Лукића послао у дужи угао. На 4:0 повисио је Сарапа, из соло продора са 16 метара погађа циљ. Највећи дое посла Сарапа је одрадио и код петог гола.

НОВИ КНЕЖЕВАЦ: Стадион Обилића, гледалаца 60. Судија: А. Маровић (Ловћенац). Стрелци: Радуловић у 36, Сарапа у 38. и 70, Р. Вуковић у 59. и Димитров у 82. минуту. Жути картон: Дабевски (Обилић).

ОБИЛИЋ: Сабо 7, Живков 7, Лазић 7, Зивлак 7, Острогонац 7 (Лагунџин -), Радуловић 8, Дабевски 7, Јевтић 8, Ромић 7 (Димитров 7), Сарапа 8, Р. Вуковић 7 (С. Вуковић -).

СУТЈЕСКА: Лукић 6, З. Бајић 6, М. Бајић 6, Дринчић 7, Костић 6, Делић 6, Јакић7, Пековић 7, И. Бајић 6, Пејић 7, Глумац 7.

М. Митровић

Бајша - Његош 4:0, Јадран - Искра 1:0, Виноградар - Хоргош 2:1, Панонија - Напредак 4:0, Сента - Раднички 2:1, Обилић - Сутјеска 5:0, Пролетер (РС) - Пролетер (Њ) 2:1. Слободан је био Врбас.