Суперлига Србије: Завршен меч Мачва-Војводина (2:5)

У Шапцу у 6.минуту Немања Човић довео Војводину у вођство, Човић даје гол у 14. минуту главом, Зукић у 32. минуту дао трећи гол за Војводину, 45. минут Мачва дала гол из пенала, стрелац Адамовић, у 72. минуту Симић погађа за Војводину , 73. минут, Мркаић даје гол, у 85. минуту Ортиз погодио за Мачву
с

90` Крај утакмице

85` Ортиз дао гол главом после центаршута, Мачва смањила на 2:5

73` Мркаић лепим шутем погодио доњи угао Мачвиног гола са неких 14 метара. Претходила лепа комбинација Новосађана, 5:1 за Војводину

72` Вељко Симић после дубинске лопте улетео у казнени, мајсторски примио лопту и рутински по земљи погодио гол Мачве, Војводина води са 4:1

71` Зукић после дуплог паса ушао у казнени простор Мачве, дриблингом избацио играча Мачве из игре, шут, голман Мачве брани, добра прилика за Војводину

56` Адамовић из Мачве добро шутирао са нешто више од 20 метара, лопта пролетела поред стативе

56` Добру шансу имао Мркаић, шутирао главом на гол Мачве са 7 метара после центаршута Зукића

51` Опасна контра Војводине, прво одбрана Мачве некако склања лопту из петерца, потом лопта долази до Немање Човића, шанса, али нема гола

46` Почело друго полувреме

45` Завршен први део утакмице

45` Мачва погодила са пенала, стрелац Адамовић, сада је 1:3, пре тога Ковачевића из Војводине лопта погодила у руку, Новосађани и даље имају убедљиво вођство.

32` Дејан Зукић дао гол, Војводина води са 3:0

22` Новосађани дали два гола, погодили пречку и стативу, имају играча више и питање је, по развоју ситуације, само то колико ће још лопти завршити у мрежи Мачве

21` Аранђел Стојковић из слободног ударца погодио стативу Мачвиног гола близу рашљи. Шутирао је са 17 метара

18` Голман Мачве Самуровић добио црвени картон, ван казненог играо руком приликом неспретног истрчавања

11` Гемовић одлично центрира са десне стране, Човић је надскочио штопере Мачве и главом мајсторски погодио мрежу, 2:0 за Војводину

11` Војводина контролише игру у Шапцу

6` Немања Човић погодио, Војводина води са 1:0 у Шапцу

3` Новосађани погодили пречку, Војводина од старта кренула силовито

САСТАВИ

МАЧВА: Филип Самуровић, Стефан Трипковић, Никола Суботић, Стефан Михајловић, Вања Панић, Марко Мијаиловић, Александар Ћирковић, Омар Кочар, Милош Адамовић, Огњен Мијаиловић, Слободан Сладојевић

ВОЈВОДИНА: Никола Симић, Новица Максимовбић, Владимир Ковачевић, Немања Човић, Мирко Топић Дејан Зукић, Стефан Ђорђевић, Мпомчило Мркаић, Миодраг Гемовић, Аранђел Стојковић, Миљан Вукадиновић