Суперлига Србије: Завршена утакмица Радник-Војводина (2:2)

У Сурдулици крај меча Радник-Војводина, Даноски у 30. минуту довео Радник у вођство, у 42. минуту Бјековић из Војводине дао аутогол , Дринчић у 45. минуту евроголом са 30 метара смањио вођство, у 74. минуту изједначење, аутогол Богдановског
FK Vojvodina/S. Susnjevic

93` Шанса за Војводину, Бојић главом преко гола. Крај утакмице. Радник се цело друго полувреме само бранио, Војводина је била бољи актер

90` Дринчић шутирао са 20-так метара, Костић хвата лопту

88` Голман Радника Костић парадом скида лопту са главе Новевском

86` Радник се брани из свог казненог простора, Војводина има иницијативу

84` Војводина ређа нападе,велика шанса за Деветка из Војводине, голман Радника Костић брани ударац са шест метара. Човић изашао, ушао Новевски у Војводини

80` Дринчић из слободњака са 18 метара погађа стативу

78` Суботић из Радника са двадесетајк метара шутирао преко гола после дуге акције Сурдуличана

74` Изједначење 2:2, аутогол Богдановског, био је прави карамбол у петерцу Радника после неколико шутева нападача Војводине, потом лопта погађа играча Радника и завршава у мрежи

70` Стоковић из Војводине добио жути картон

64` Даноски из Радника добио жути картон, убрзо га мења Спасић, у Војводини ушао Новица Максимовић

60` Шасна за Војводину после корнера, лопта прошла кроз одбрану Радника, Човић покушао,али је утисак да га је та лопта изненадила

56`Новосађани имају иницијативу, после корнера извели неколико узастопних напада, Радник се одбранио

53` Макарић из Радника истрчао контру шутирао из казненог простора са леве стране, лопта пролази по земљи поред стативе.голман Војводине Вуклиш добио жути картон

52` Ђорђевић из Војводине центрирао са леве стране, Мркаић главом шутирао преко пречке

47` Шанса за Војводину, Бојић центрирао Човић главом шаље лопту поред стативе

46` Почело друго полувреме. У Војводини ушли Човић и Бојић, изашли Гемовић и Зукић

45` Суботић добио жути картон због оштрог фаула над Симићем из Војводине. Дринчић из слободног ударца са 30 метара даје гол, сада је 2:1.Никола Дринчић постигао је еврогол, "сувим листом" се велике даљине лобовао је голмана Радника. Крај првог полувремена

44` Најбоља шанса на утакмици, Вељко Симић вукао лопту у брзој контри, лепо асистирао удесно по земљи Зукићу, овај "боцнуо" лопту преко голмана, она одлази поред стативе

42` Аутогол Бјековића, 2:0 за Радник

40` Ђорђевић из Војводине добио жути картон

38` Лукић добио жути картон због фаула на Стојковићем из Војводине

34` Зукић имао шансу за изједначење после асистенције Гемовића

30` Даноски дао гол, Радник води са 1:0, најбољи стрелац лиге Макарић асистирао а полушпиц Радника скренуо лопту у мрежу. Радник дао гол из своје прве шансе на утакмици

29` Брза акција Војводине, лопту су хитро пренели пред гол Радника, Дринчић са неких 12 метара хвата полуволеј, али га је одбрана Радника изблокирала

23` Ривали су у пољу мање-више изједначени, али је прилике за гол до сада створила само Војводина

20` Дринчић из слободног ударца асистирао Симићу, овај млако шутирао на гол Радника, потом је Војводина извела добру контру, Гемовић шутирао преко пречке

15` За сада без праве шансе на утакмици

9` Врло тежак терен у Сурдулици, због јаке кише пун воде

3` Врло динамичан почетак утакмице, обе екипе растрчане

САСТАВИ

РАДНИК: Иван Костић, Ранко Јокић, Никола Радмановац, Душан Стевановић, Никола Богдановски, Виктор Лукић, Милан Макарић, Зоран Даноски, Предраг Ђорђевић, Един Бибер, Немања Суботић

ВОЈВОДИНА: Горан Вуклиш, Марко Бјековић, Младен Деветак, Дејан Зукић, Стефан Ђорђевић, Никола Дрнчић, Вељко Симић, Момчило Мркаић, Миодраг Гемовић, Славко Бралић, Аранђел Стојковић