(ВИДЕО) МИТРОГОЛ РЕШЕТА МЕЖЕ У САУДИЈСКОЈ АРАБИЈИ Србин опет погодио, Стојковић се повредио, Митар матирао његову замену

Српски нападач Александар Митровић постао је права ноћна мора за голмане у Саудијској Арабији, а његова нова жртва била је Ал Фахиа која је као домаћин поражена од Ал Хилала резултатом 2:0.
s

Митровић је против тима који са клупе предводи српски стручњак Вук Рашовић, а чији гол брани Владимир Стојковић, постигао други погодак на мечу, којим је потврђена победа лидера шампионата Саудијске Арабије.

Митрогол је до поготка на десетом узастопном мечу стигао у дубокој надокнади времена, када је са пенала поставио коначних 2:0. Међутим, том приликом није савладао земљака Стојковића, који је због повреде напустио терен почетком другог полувремена, већ његову замену Ахмеда Ал Касара.

Претходно је гол за Ал Хилал постигао Али Албулаји у 81. минуту, чиме је најавио тријумф тима из Ријада.

Вечерашњим поготком, српски нападач је стигао до коте од 16 голова, на исто толико првенствених мечева у Сауди Про лиги.