ВЛАДИМИР СТОЈКОВИЋ великим киксом поклонио гол Роналду

У реванш мечу осмине финала азијске Лиге шампиона, Ал Наср је савладао Ал Фејху резултатом 2:0 и са укупних 3:0 је избацио из даљег такмичења.
s

Кристијано Роналдо поново је био стрелац гола против српског голмана Владимира Стојковића, који је овог пута био немоћан, али и није имао своје вече. Наиме, у 86. минуту је Стојковић направио кардиналну грешку и поклонио је гол Португалцу. Роналдо је претходно добио дугачак пас иза одбране, Стојковић је некако промашио лопту, што је нападач тима из Ријада лако искористио.

Потом је ВАР проверавао да ли је претходно био офсајд и процењено је да је све било чисто.

Тиме је стављена тачка на овај двомеч и екипа коју са клупе предводи Вук Рашовић је елиминисана из даљег такмичења.

Претходно је Отавио довео Ал Наср у предност у 17. минуту, савладавши Стојковића кроз ноге и већ тада је наговештен крајњи исход.

Подсетимо, Роналдо је био стрелац гола и у првом мечу, када је матирао Стојковића за тријумф резултатом 1:0.

Ал Наср ће у четвртфиналу азијске Лиге шампиона играти против Ал Аина.