ВЛАСНИК НАПОЛИЈА ДЕ ЛАУРЕНТИС БЕСАН ПОСЛЕ ПОРАЗА У НАПУЉУ Забранио тренеру и фудбалерима да дају изјаве

НАПУЉ Председник и власник Наполија Аурелио де Лаурентис забранио је данас тренеру Рудију Гарсији и фудбалерима да до даљњег дају изјаве после пораза код куће од Емполија (0:1) у мечу 12. кола Серије А.
s

Како је јавио италијански спортски портал "football-italia.net", Де Лаурентис је у полувремену ушао у свлачионицу екипе, а ложу стадиона "Дијего Армандо Марадона" напустио је после гола Емполија у 90+1. минуту.

Одмах затим је рекао тренеру и фудбалерима да им је до даљњег забрањено да дају изјаве. Поменути портал је на крају додао да је Де Лаурентис утакмицу гледао у друштву Фабија Канавара, бившег фудбалера Наполија и рођеног Наполитанца, који се недељама уназад у италијанским медијима помиње као наследник Рудија Гарсије на клупи шампиона Серије А.